به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / آزار و اذیت خشن دختر ۲۷ ساله در بیابان های مشهد

آزار و اذیت خشن دختر ۲۷ ساله در بیابان های مشهد

آزار و اذیت خشن دختر ۲۷ ساله در بیابان های مشهد

dastan-tavavoz-zanan-fesgheliha.net

مرد جوانی که دختران را پشت چراغ قرمز خیابان های مشهد شکار می کرد، تحت تعقیب پلیس مشهد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مشهد با اعلام این خبر گفت: دختر ۲۷ ساله ای با مراجعه به کلانتری ۳۴ بانوان مشهد اعلام کرد که چندی قبل پشت چراغ قرمز در یکی از چهار راه ها بودم که مرد جوانی را در خودروی کناری ام دیدم که به من اشاره می کند که بعد از چراغ توقف کنم. بعد از اینکه من توقف کردم وی جلو آمد و سر صحبت را با من باز کرد. وقتی فهمید که مجرد هستم بدون مقدمه به من پیشنهاد ازدواج داد و اجازه خواست که با خانواده اش به خواستگاری بیاید.

وی ادامه داد: بعد از چند بار ارتباط تلفنی ما ادامه داشت تا اینکه در قرار آخر به کافی شاپ رفتیم و بعد از آن وی هنگام خروج از کافی شاپ پیشنهاد داد که بیرون برویم و با ماشین دوری بزنیم. در بین راه به حدی گرم صحبت شدیم که متوجه نشدم که از شهر خارج شده ایم. ناگهان چهره واقعی خود را نشانم داد و در یک مکان خلوت و توسل به زور وضرب و شتم مرا مورد آزار و اذیت قرارداد.

در این رابطه رییس پلیس مشهد سرهنگ محمد بوستانی اظهار کرد: تحقیقات پلیس در این زمینه برای دستگیری این متهم فراری آغاز شده است. احتمال می رود که فرد، افراد دیگری را نیز به این شیوه فریب داده باشد.
وی در پایان گفت: ازدواج یک امر احساسی و عقلانی است و باید جوان ها و خانواده ها هردو به این مهم توجه داشته باشند ضمن اینکه جوانان نباید این موضوعات را از خانواده ها مخفی نگه دارند تا مشکلاتی این چنین برایشان رقم نخورد.

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>