برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / ارتباط یک زن با مرد غریبه رنگ خون گرفت

ارتباط یک زن با مرد غریبه رنگ خون گرفت

ارتباط یک زن با مرد غریبه رنگ خون گرفت

پسری جوان که مردی غریبه را به دلیل ارتباط با مادرش به قتل رسانده بود در آستانه اعدام قرار گرفت.

ertbat-namashro-ba-zan-fesgheliha.net

به گزارش اعتماد یدگی به این پرونده از دهم تیر ٩٠ با کشف جسد مردی جوان که با ضربه‌های چاقو به قتل رسیده بود از سوی ماموران پلیس پاکدشت آغاز شد. در تحقیقات پلیس سه ماه بعد از کشف جسد، درحالی که هویت مقتول شناسایی شده بود، مشخص شد که خودروی مقتول از سوی یک مرد به فروش رسیده است.

بلافاصله خریدار شناسایی و از طریق او مرد فروشنده دستگیر شد. وی که سعی می‌کرد منکر هرگونه دخالت در قتل باشد، در نهایت، قتل را پذیرفت و به کارآگاهان گفت: «مقتول را از قبل می‌شناختم. او دوست خانوادگی ما بود. اما بعد از مدتی متوجه شدم به مادرم نظر بد دارد و با او در ارتباط است. برای همین روز حادثه او را به خانه‌ام در تهرانسر بردم تا با او صحبت کنم. وقتی بحث مادرم را مطرح کردم، مقتول به من گفت که به تو ربطی ندارد و من می‌خواهم با مادرت ارتباط داشته باشم.

این حرف‌هایش باعث شد به‌شدت عصبانی شوم، برای همین با هم درگیر شدیم و من او را با ضربه چاقو کشتم. بعد از آن جسدش را در پاکدشت رها کردم و خودرویش را دزدیدم. پس از آن با جعل سند خودروی مقتول را فروختم که دستگیر شدم. » با اعتراف متهم، پرونده او پس از صدور کیفرخواست به شعبه ١١٣ وقت دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد. متهم در این شعبه پس از برگزاری جلسه محاکمه به قصاص و به اتهام جعل سند و کلاهبرداری نیز به ١۴ سال زندان محکوم شد.

صبح یکشنبه این حکم به تایید قضات دیوان عالی کشور رسید و متهم در لیست اعدام قرار گرفت.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>