برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / تجاوز بی‌ رحمانه و سپس قتل دختر دبیرستانی + عکس

تجاوز بی‌ رحمانه و سپس قتل دختر دبیرستانی + عکس

تجاوز بی‌ رحمانه و سپس قتل دختر دبیرستانی + عکس

“ملانی رود” ۱۷ ساله ۳۱ سال پیش در یک میهمانی خانوادگی‌ به دست “آون سامرست ” به قتل رسید و جسدش چند روز بعد با زخم‌ های عمیق بر روی پهلوها و قفسه سینه ‌اش در یک گور کم عمق کنار منزل مسکونی‌ اش پیدا شد.

tjavz-birahmane-fesgheliha.nat

پلیس “آون” ۶۳ ساله پس از تایید DNA  به عنوان قاتل شناسایی و دستگیر شد و جسد”ملانی رود” سه روز پس از اعلام مفقودیش به دست سگ خانگی آنان کشف شد.

“آون” در همسایگی”ملانی” زندگی می‌کرد و در روز حادثه دانش‌آموز ممتاز دبیرستانی را در حالی از میان میهمانان جشن خانوادگی ربود که همه اعضا‌ی خانواده وی سرگرم برگزاری این مهمانی بودند.

بنابراین گزارش سگ خانگی آنان سه روز پس از مفقود شدن “ملانی” که تلاش پلیس برای یافتنش بی‌نتیجه مانده‌بود در حالی موفق به کشف جسد او شد  که در میان باغچه سرگرم یافتن تکه استخوانی بود.

با بیرون آمدن دست “ملانی” از زیر خاک سر و صدای این سگ، دیگر اعضای خانواده را به حیاط کناری که با مترل”آرون” مشترک بود به محل جسد کشف شده کشاند.

پس از حضور پلیس در محل و خارج کردن جسد تحقیقات‌ را از همان ابتدا با انجام آزمایش‌های DNA آغاز شد و در تمامی این ۳۱ سال”آون” شاهد جستجوهای پلیس بود و بدون نگرانی از فاش شدن هویت اصلی‌اش به زندگی خود ادامه می‌داد.

tjavz-birahmane-fesgheliha.nat (1)

افسر ویژه این پرونده در نهایت با رجوع به لیستی که به دستور پلیس در آن زمان از  تمامی افراد حاضر در میهمانی تهیه شده‌ بود خواستار انجام آزمایش DNA شد.

مطابقت نتیجه آزمایش DNA با نتیجه بدست‌آمده در ۳۱ سال پیش منجر به فاش شدن هویت”آون” به عنوان قاتل و متجاوز شد.

به نقل از باشگاه خبرنگاران خانواده ملانی پس از آگاه شدن از هویت قاتل دخترشان از ۳۱ سال احترام و ادبی که به این قاتل بی‌رحم داشتند اظهار تاسف کردند و از مقامات دادگاه خواستار اشد مجازات برای وی شدند.

“آون سامرست” به زودی در دادگاهی که در “بریستون” انگلستان برگزار می‌شود محاکمه خواهد شد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>