برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / تجاوز بی رحمانه ۲۵ افغانی به یک دختر تنها در یزد

تجاوز بی رحمانه ۲۵ افغانی به یک دختر تنها در یزد

تجاوز بی رحمانه ۲۵ افغانی به یک دختر تنها در یزد

چند روز پیش در بلوار استقلال یزد دختری ۱۶ ساله توسط عده ای افغانی ربوده شده و توسط ۲۵ نفر از افغان ها مورد تجاوز قرار گرفته و سپس به قتل رسیده. پلیس تا حالا ۱۷ نفر از افغانی ها رو دستگیر کرده . امشب از ساعاتی پیش مردم با هجوم به خانه ی افغانها درگیری رو شروع کردند و خواهان خروج تمامی افغان ها از شهر شدند. درگیری به شدت بالا بوده و آن منطقه به شکل منطقه جنگی سنگر بندی شده. تعدادی از خانه های افغانها به آتش کشیده شد.

tajavz_jadid_fesgheliha.net

خیلی ها با شنیدن این خبر آن چنان مات و مبهوت شدند که چگونه همچون اتفاقی در یزد روی داده و هیچ مسئولی هم پاسخگو نیست و صداها با هم یکی می شد تا خود مردم انتقام این جنایت را از همه افاغنه در یزد بگیرند وکار را به قول خودشان یکسره کنند.
اما آنچه حقیقت دارد زود باور بودن ما مردم است که هر اتفاقی را بدون دلیل و مدرک قبول می کنیم و گاهی شده حتی تکذیب آن را نیز قبول نمی کنیم.
تجاوز گروهی افاغنه به یک دختر ایرانی دریزد از همان دروغهایی بود که توسط شبکه های مجازی منتشر و چون آتش همه گیر شد و خاموش کردن آن هنوز شروع نشده است.
اما آنچه حقبقت دارد بی پناهی زنان ، مردان و کودکان مسلمان و بی پناه افغانی است که در بدترین شرایط در استان یزد و اردکان زندگی می کنند کودکانی که به جرم نداشتن کارت اقامت از تحصیل از بهداشت از زندگی و… محروم هستند مردمانی که شاید میهمان ناخوانده باشند اما این دلیلی نمی شود که ما انسانیت و مسلمان بودن خود را زیر پا بگذاریم.
این امکان دارد که تعداد معدودی از افاغنه مرتکب به جرمی در ایران شوند مگر ایرانی ها در کشورهای دیگر جرمی انجام نمی دهند؟ آیا این می تواند دلیل حمله به همه ایرانی ها باشد؟ آیااین می تواند دلیل حمله و تجاوز اراذل و اوباش به زنان و دختران باشد؟
این که اتباع بیگانه می بایست دارای کارت شناسایی باهویت معلوم باشند یک حقیقت غیرقابل انکار است اما باید نهادی باشد که دست این خانواده ها را بگیرد و به نوعی به آنان کمک کند.
دروغ تاسف بارتجاوزبه یک دختر۱۶ ساله،که هنوز معلوم نیست سرمنشا آن از کجاست ،باعث به وجود آمدن جو بدبینی به این میهمانان شده است ،ما از مسئولان انتظامی و امنیتی استان می خواهیم تابا انتشار دهندگان این خبر و کسانی که بخواهند از این جو مسموم برای ظلم به افاغنه استفاده کنند برخورد نمایند.
امیدواریم روزی برسد که مردم با جان و دل شان درک کنند انسانیت مهمتر از ایرانی بودن است.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>