برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / تجاوز در پوشش راننده آژانس به پسربچه + عکس

تجاوز در پوشش راننده آژانس به پسربچه + عکس

تجاوز در پوشش راننده آژانس به پسربچه + عکس

صدور قرار جلب برای مرد متجاوز که در پوشش راننده آژانس نوجوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودتوسط بازپرس جنایی پایتخت صادر شد.

tajavz-jadid-dar-lbas-form-fesgheliha.net

به گزارش پایگاه خبری شباویز به نقل از جام نیوز، قرار جلب به دادرسی مرد متجاوز که در پوشش راننده آژانس نوجوانی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، توسط بازپرس جنایی پایتخت صادر شد. متهم بزودی در دادگاه کیفری محاکمه می‌شود.

۱۴ بهمن سال گذشته مرد میانسالی همراه پسر نوجوانش با مراجعه به پلیس از ربوده شدن پسر ۱۴ ساله اش توسط راننده یک خودروی پراید خبر داد.

این مرد در شکایتش گفت: شامگاه امروز نوید برای خرید از خانه خارج شد و دیگر برنگشت. به موضوع مشکوک شده و خیابان های اطراف را گشتیم، اما اثری از او پیدا نکردیم تا این که ساعت ۱۲ شب نوید را حوالی محله در حالی که بشدت ترسیده بود، پیدا کردیم. مردی او را ربوده بود.

در ادامه با تشکیل پرونده و ارسال آن به شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی، تیمی از کارآگاهان به دستور سعید احمدبیگی، بازپرس جنایی تهران تحقیقات برای شناسایی متهم را آغاز کردند.

پسر نوجوان در مورد روز حادثه گفت: مرد جوان کنار خودروی پرایدی که آرم آژانس داشت، ایستاده بود و با ادعای این که خودرو خراب است، از من خواست پشت فرمان بنشینم تا او کمک بیاورد، اما یک دفعه آن مرد سوار خودرو شد و با قفل کردن درها تهدیدم کرد ساکت بنشینم. متهم مرا به اطراف اسلامشهر برد و پس از آزار و اذیت، در اطراف خانه مان رها کرد.

تحقیقات برای دستگیری راننده خودروی پراید آغاز شد تا این که مرد شیطان صفت به نام سعید ۳۲ ساله دوازدهم خرداد شناسایی و دستگیر شد. با بررسی سوابق متهم مشخص شد او دارای هفت سابقه کیفری به اتهام سرقت و موادمخدر است.

مرد شیطان صفت در بازجویی به جرم خود اعتراف کرد.

با توجه به اظهارات نوجوان ۱۴ ساله مبنی بر این که مرد جوان چند فیلم از آزار و اذیت قربانیانش را نشانم داده و ادعا کرده اگر موضوع را به کسی بگویم، فیلم مرا هم مثل آنها پخش می کند، تحقیقات برای شناسایی دیگر قربانیان آغاز شد.

همچنین قرار جلب به دادرسی متهم ۳۲ ساله از سوی بازپرس پرونده صادر شد تا او بزودی به اتهام ربودن و آزار نوید پای میز محاکمه قرار گیرد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>