برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / تجاوز گروهی ۴ نفره خانواده به دختر ۱۴ساله شان + تصویر

تجاوز گروهی ۴ نفره خانواده به دختر ۱۴ساله شان + تصویر

تجاوز گروهی ۴ نفره خانواده به دختر ۱۴ساله شان + تصویر

چهار جنایت کاراعضای یک خانواده اهل ” تگزاس ” ساکن ” دالاس ” با مورد تعرض قرار دادن دختر ۱۴ ساله شان و سپس باردار شدن قربانی مبادرت به ضرب و شتم او به منظور سقط جنین او کردند.

براساس گزارش پلیس: آنها پس از رسیدن به محل جنایت که خانه ی آنها واقع در ” دالاس” بود، جنایت کاران در حال سوزاندن جسد نوزاد مرده، در کوره ی زغال بودند.

tajavz-v-aks-fesgheliha.net

پلیس در ادامه گفت : آقایان ” لونل ام سی دونالد ” ۲۷ ساله ” کدریک لی چونز ” ۲۷ ساله ”  یسیلا ام سی دونالد ” ۲۵ ساله و خانم ” شارون لی جونز ” ۴۵ ساله در این جنایت دست داشتند و توسط پلیس بازداشت شدند.

قربانی در گزارش خود به پلیس گفت: آگوست ۲۰۱۲ مورد تعرض و اذیت و آزار اعضای خانواده اش قرار گرفت اما به دلیل شرمساری از گزارش آن به پلیس اجتناب کرد.

قربانی افزود: در ژانویه ۲۰۱۳ فهمیدم که باردارم و آنها مرا مجبور به خوردن قرصهایی کردند تا جنین سقط شود اما وقتی قرص ها عمل نکرد آنها شروع به اذیت و آزار من کردند و مرا مورد ضرب و شتم قرار می دادند به طوری که آخرین بار حمله وحشیانه آنها به مدت ۶ ساعت به طول انجامید و باعث شد براثر لگدهای آنها با خونریزی شدید نوزاد مرده را به دنیا بیاوریم و سپس آنها تصمیم به سوزاندن آن در کوره زغال کردند.

پلیس این جنایت کاران بیرحم را تا رسیدن روزمحاکمه در دادگاه، به زندان برد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>