برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / تجاوز ۲ فرزند به پدر و مادر کشتن خوردن گوشت آن‌ها+عکس

تجاوز ۲ فرزند به پدر و مادر کشتن خوردن گوشت آن‌ها+عکس

تجاوز ۲ فرزند به پدر و مادر کشتن خوردن گوشت آن‌ها+عکس

لئوناردو آکوستای ۲۵ ساله، مادر خود مریان کوالکزوک و پدرخوانده‌اش ریکاردو کلین را به قتل رساند و مدعی است که به کمک خواهرخوانده‌اش که مظنون به داشتن رابطه نامشروع با لئوناردوست، جسد آن‌ها را از بین برده‌اند.

tajavz-gatl-fesgheliha.nat

 این دو فرزند دیوانه پس از کشتن پدر و مادر خود با جسد آن‌ها رابطه جنسی برقرار کرده (!) و سپس از گوشت بدنشان خوردند و بقیه جسدها را تکه‌تکه کرده و سوزاندند و به شش سگ خانه خوراندند.طبق اظهارات وکیل آکوستا، دلیل این قتل وحشیانه سوءاستفاده جنسی کلین از آکوستا و خواهران دوقلوی ۱۱ ساله‌اش بوده است. آن‌ها درباره رفتار ناشایست والدینشان به پلیس گزارش دادند اما چون هیچ رسیدگی صورت نگرفت آن‌ها خود دست بکار شدند و در زمان حضور دوقلوها در مدرسه، پدر را به ضرب گلوله در خواب کشتند و مادر را در حال فرار به‌سوی در از پا درآوردند.

 پلیس بوینس آیرس، آرژانتین، معتقد است که خواهرخوانده ۲۲ ساله آکوستا در این ماجرا همدست اوست. ظاهرا دشمنی بین این پدر خوانده و پسر سابقه ای دیرینه داشته است.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>