به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / تجاوز ۳ مرد به کودک ۸ ساله برای انتقام از زن مورد علاقه

تجاوز ۳ مرد به کودک ۸ ساله برای انتقام از زن مورد علاقه

تجاوز ۳ مرد به کودک ۸ ساله برای انتقام از زن مورد علاقه

 به نقل از دیلی میل، طبق گزارش پلیس مظنونان همه ساکن مورگان بودند. مظنون اول نامزد مادر این دختر و آن دو مظنون دیگر از دوستان این مرد بودند.

tajavz-3-mard-fesgheliha.net

بنابر این گزارش مظنون شماره ۱ به قصد انتقام‌جویی از مادر این دختر خردسال، او را ربوده و به دفعات متعدد به وی تعرض کرده و سپس او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

پلیس در ادامه گفت: این مرد در بازجویی اذعان کرد پس از ۸ سال رابطه عاشقانه با نامزدم، او به یک باره به دلیل اعتیاد من تصمیم به جدایی گرفت و می‌خواست با مرد دیگری ازدواج کند. من برای انتقام‌جویی از او، دخترش را ربودم و به همراه دوستانم، چندین بار به او تعرض کردم.

پلیس محلی مورگان افزود: مظنونین بازداشت شده و بعد از جمع آوری مدارک و اسناد بیشتر از سابقه‌شان به مراجع قضایی ارجاع داده خواهند شد.

گفتنی است، جسد این کودک خردسال برای معاینات بیشتر به پزشکی قانونی فرستاده شد که علاوه بر تعرض، آثار ضرب و شتم بر روی بدن کودک محضر بود.

منبع : جام نیوز

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>