به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / تفریح و سرگرمی / تصویر زنی که چند سال خودش را جای پیرزن جا میزد

تصویر زنی که چند سال خودش را جای پیرزن جا میزد

تصویر زنی که چند سال خودش را جای پیرزن جا میزد

زنی که دو سال خودش را شبیه پیرزن ها می کرد + تصاویر, مطالب عجیب, مطالب عجیب دنیا, مطالب عجیب علمی, مطالب عجیب غریب, مطالب عجیب و باورنکردنی, مطالب عجیب و جالب, مطالب عجیب و خنده دار, مطالب عجیب و خواندنی, مطالب عجیب و شگفت انگیز, مطالب عجیب و غریب

zan-pire-zan-nama-fesgheliha.net

شکل یک پیرزن گرفت تا ببیند برخورد با یک شخص پیر در نیویورک سیتی چگونه است.

کیوکو هامادا در توکیو به دنیا آمد و تا قبل از مهاجرت به امریکا تا سن ۱۵ سالگی در ژاپن بزرگ شد. او پس از یک بازدید داوطلبانه از خانه سالمندان در زادگاهش، ایده این پروژه عکاسی به ذهنش خطور کرد.

او از سال ۲۰۱۲ با گریم و شخصیتی به نام “کیکوچیو-سان” از خودش به عنوان بخشی از پروژه “من زمانی خودِ تو بودم” از خودش عکاسی کرده و مدت دو سال در غالب یک پیرزن زندگی کرد.

zan-pire-zan-nama-fesgheliha.net (1)

هامادا تجربه خود از بودن در نقش یک پیرزن در شهر نیویورک سیتی را این گونه توصیف کرد:”تقریبا هیچکس اهمیتی به من نمی داد و حتی متوجه حضور من نمی شد. نادیده گرفته شدن در نیویورک سیتی بسیار آسان است ولی به عنوان کیکوچیو-سان برخی اوقات احساس می کردم کاملا نامرئی هستم”

zan-pire-zan-nama-fesgheliha.net (3)

گرچه در تجربه او گاهی نیز افراد مهربانی پیدا می شدند که کیفش را حمل کرده و یا در را برای او باز می کردند ولی تنهایی احساس غالب او بود و هامادا بیش از هرچیز پیرزن را “موجودی حساس و شکننده” توصیف کرد.

zan-pire-zan-nama-fesgheliha.net (2)

channel-model_new

همچنین ببینید

ashkan-dejagah-hamsar-dokhtar-fesgheliha.net

عکس جدید اشکان دژاگه با همسر و دخترانش در خارج کشور

عکس جدید اشکان دژاگه با همسر و دخترانش در خارج کشور اشکان دژاگه و همسرش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>