به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / تعرض به ۲۹ کودک /کلانتر از سایت‌های مستهجن دیدن می کرد

تعرض به ۲۹ کودک /کلانتر از سایت‌های مستهجن دیدن می کرد

تعرض به ۲۹ کودک /کلانتر از سایت‌های مستهجن دیدن می کرد

tajavz-kalantar-be-29-dogtar-fesgheliha.net

کلانتری که به کودکان تعرض می کرد ، پس از آزادی به قید وثیقه خودکشی کرد.

کرگ کوستا، کلانتر پس از آزادی‌اش به قید وثیقه ۲۵۰ هزار دلاری، با اسلحه خودکشی کرد. او به دلیل آزار جنسی و تعرض به ۲۹ کودک دستگیر شده‌بود.
به گزارش دیلی‌میل، هنگامی که این کلانتر سر پست خود بود مقصود شوم خود را عملی می‌کرده‌است. پس از بررسی‌ رایانه وی مشخص شد او هر شب ۴ ساعت را در اداره مشغول یافتن کودکان بوده و از سایت‌های مستهجن دیدن می‌کرد.
او حتی با دختری اهل کالیفرنیا ماه‌ها صحبت‌ می‌کرده تا وی را اغوا کند. کرگ در حالی کودکان را آزار و اذییت می کرد که خود ۵ فرزند داشت. هنگامی که او به قید وثیقه آزار شد، از دیدن فرزندانش که بین ۳ تا ۱۲ سال سن داشتند امتناع کرد و با اسلحه‌اش دست به خودکشی زد.
X تعرض به ۲۹ کودکX کلانتر از سایت‌های مستهجن دیدن می کرد به ۲۹ دختر تجاوز کردX هتک حرمت ۲۹ دختر و پسر برای مردی که شب ها در سایت های مستهجن بودX تجاوز بی رحمانه به کودکانX تجاوز به کودکانX تعرض وحشیانه
channel-model_new

همچنین ببینید

tazavz-be-zan-52-sale-fesgheliha,net (1)

سه ساعت تعرض کاملا وحشیانه به زن ۵۲ ساله در شب خلوت + عکس

سه ساعت تعرض کاملا وحشیانه به زن ۵۲ ساله در شب خلوت + عکس  ۵ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>