برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار بین المللی / جنگ جهانی سوم در راه است

جنگ جهانی سوم در راه است

آمریکا به خوبی می داند که ما توانایی واکنش به اقدامات نظامی این کشور را داریم. ما بدون توجه به هرگونه عکس العمل یا پیامد احتمالی، پاسخ نظامی چنین اقداماتی را خواهیم داد.

پایگاه اطلاع رسانی شبکه ای بی سی نیوز (abcnews) به انعکاس اطلاعیه “فرماندهی اتاق عملیات مشترک متحدان در سوریه” پرداخت.

 http://fesgheliha.net/wp-content/uploads/2017/04/JamNewsImage13081752.jpg

ایران در کنار روسیه

ای بی سی نیوز گزارش خود را زیر عنوان “روسیه و ایران می گویند آمریکا با حمله به پایگاه هوایی سوریه از خطوط قرمز عبور کرده است” منتشر کرد.

در  ابتدای این نوشتار آمده است: “فرماندهی اتاق عملیات مشترک متحدان سوریه”، گروهی که شامل روسیه و ایران می شود درباره هرگونه اقدامات نظامی بیشتر آمریکا در این کشور جنگ زده هشدار داد. این هشدار پس از آن مطرح شد که هفته گذشته [میلادی] شاهد حمله موشکی به یکی از پایگاه های هوایی روسیه بودیم.

براساس این گزارش، این گروه هشدار داده که با “تمامی ابزارهایی که در اختیار دارد” از سوریه و مردمش حمایت خواهد کرد.

در این بیانیه آمده است: آمریکا با حمله به سوریه از خطوط قرمز عبور کرد. از هم اکنون ما به حمله هر کسی –از جمله آمریکا- به سوریه و تکرار عبور از این خط قرمز، واکنش نشان خواهیم داد.

این بیانیه می افزاید: آمریکا به خوبی می داند که ما توانایی واکنش به اقدامات نظامی این کشور را داریم. ما بدون توجه به هرگونه عکس العمل یا پیامد احتمالی، پاسخ نظامی چنین اقداماتی را خواهیم داد.

این بیانیه با تاکید بر خطای محاسباتی آمریکا، به بهای سنگینی که مردم سوریه برای پیروزی بر تروریستم پرداخته اند اشاره می کند.

متحدان سوریه، آنچه در “خان شیخون” رخ داد را اقدامی برنامه ریزی شده برای ایجاد بهانه جهت حمله به سوریه توصیف کرده اند.

در این بیانه ضمن بیان اینکه “کسانیکه از گروه های تروریستی حمایت می کنند حق ندارند خود را مدافع حقوق بشر معرفی کنند” از وقاحت آمریکا برای حمله به سوریه قبل از اعلام نتایج تحقیقات خان شیخون و بدون اجازه کشورهای عضو سازمان ملل ابراز تاسف شده است.

channel-model_new

همچنین ببینید

gor-dastejami-arabstan-fesgheliha.net (1)

حقیقت گور دسته‌ جمعی در عربستان + تصاویر

حقیقت گور دسته‌ جمعی در عربستان + تصاویر به تازگی برخی کاربران شبکه‌های اجتماعی با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>