برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار بین المللی / حزب الله و حمله زن انتحاری + عکس

حزب الله و حمله زن انتحاری + عکس

حزب الله و حمله زن انتحاری + عکس

zan-antehari-fesgheliha.net

حزب الله، منطقه ضاحیه در جنوب لبنان را از یک عملیات انتحاری نجات داد.

اطلاعیه ای در منطقۀ الضاحیه پخش شد که مردم را درباره عملیات انتحاری احتمالی آگاه می ساخت. در این اطلاعیه آمده است: زنی به نام «خدیجه عبدالکریم حمیّد»، به خود کمربند انفجاری بسته است و با سر کردن چادر، قصد دارد خود را در میان عزاداران حسینی جا بزند.

حزب الله، به همراه ارتش لبنان، تدابیر امنیتی شدیدی بر روی دروازه های ضاحیه اتخاذ کرد و پلیس و نیروهای امنیت داخلی لبنان نیز دست به کار شدند و هشدارهای لازم را به همه مراکز امنیتی و پلیس لبنان اعلام کردند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای حزب الله، موفق شدند خدیجه را دستگیر کنند. حزب الله تاکید کرد که این تدابیر امنیتی، در طول روزهای دهه محرم اجرا خواده شد و ابراز امیدواری کرد که شهروندان، ضرورت این تدابیر را درک کنند.

در این میان، تدابیری نیز در منطقه النبطیه اتخاذ خواهد شد. از وزارت آموزش و پرورش نیز خواسته شده است که در مناطق بقاع و بیروت، مدارس را در روزهای تاسوعا و عاشورا تعطیل کند.

از سوی دیگر، برای برگزاری مراسم عاشورا مناطق مشخصی تعیین شده است از مردم درخواست شده است در آن اماکن به عزاداری بپردازند تا در امان باشند.

اطلاعات منتشر شده حاکی است که خدیجه از ساکنان منطقه عرسال و متولد ۱۹۹۰ است.

قدس آنلاین

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>