برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / حمله ناکام شیر به پسر بچه دو ساله + فیلم و عکس

حمله ناکام شیر به پسر بچه دو ساله + فیلم و عکس

حمله ناکام شیر به پسر بچه دو ساله + فیلم و عکس

 shir-hamleh-kodak-fesgheliha.net
 یک شیر نر بالغ یک پسربچه را در باغ‌وحشی در کشور ژاپن مورد حمله قرار داد اما به دیوار شیشه ای برخورد می کند و ناکام می ماند.

فیلمی از یک شیر نر بالغ که در یکی از  باغ‌وحش‌های ژاپن به یک کودک خردسال حمله می‌کند به یکی از پربیننده‌ترین فیلم‌های اخیر رسانه‌های اجتماعی تبدیل شده است.بر اساس گزارش ایندپندنت، این فیلم صحنه حمله این شیر عظیم‌الجثه را به یک کودک که برای تماشای شیر در مقابل محفظه شیشه‌ای ایستاده نشان می‌دهد. در یک لحظه شیر به سمت کودک که پشت به محوطه ایستاده خیز برمی‌دارد و حمله می‌کند اما خوشبختانه محفظه شیشه‌ای مانع از دست‌یابی شیر به کودک می‌شود.
بعد از اتفاق روز‌های اخیر که به سمت یک گوریل کمیاب در باغ‌وحشی در آمریکا به این دلیل که یک کودک در محوطه نگهداری‌اش افتاده بود، شلیک شد و منجر به کشته شدن گوریل شد، این حادثه خوشبختانه به مرگ شیر ختم نشد. مقامات این باغ‌وحش در اظهار نظری عجیب و جالب اقدام شیر در حمله به سمت کودک را برای «بازی‌کردن با کودک» عنوان کردند.

این حادثه توسط یک بازدید‌کننده که برای بازدید از این پارک جانورشناسی واقع در شرق توکیو رفته بود ضبط و بازنشر شد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>