به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / اخبار روز / خودکشی عروس خانم بخاطر ستاره فوتبال + تصویر

خودکشی عروس خانم بخاطر ستاره فوتبال + تصویر

خودکشی عروس خانم بخاطر ستاره فوتبال + تصویر

این عروس خانم که به بازیکن فوتبال به شدت علاقه مند شده بود، مراسم عروسی‌اش را به هم زد و حتی بخاطر او خودکشی کرد .

godkosh-zan-javan-fesgheliha.net

به گزارش باشگاه خبرنگاران، مای الکساندر ۲۴ ساله اهل ویک‌فیلد، به بازیکن بلژیکی  آنقدر علاقه مند شد که مراسم عروسی‌اش را به هم زد. او در حالی که مشغول بازی وی بود به او دلبست.

این طرفدار منچستر یونایتدی عاشق ادنان بلجن شد. او چنان به فکر کردن در مورد پرداخت که حتی اسمی هم برای کودکانش انتخاب کرد.

godkosh-zan-javan-fesgheliha.net (1)

او نامه‌ای هم به ادنان نوشت و در آن ذکر کرد که چنان شیفته وی است که اگر به او نرسد خود را خواهد کشت. نامزد این خانم وی را در حالی که رگ دستانش را زده بود یافت با نیروهای امداد تماس گرفت.

این خانم تا کنون ۲۰۰ نامه برای او فرستاده و در شبکه‌های اجتماعی به او ابراز علاقه می‌کند و در روی تمام مطالبی که ادنان به اشتراک می‌گذارد نظر می دهد. او برای این مشکلش در بیمارستان روانی بستری شد و ۹ هفته دارو مصرف کرد.

X خودکشی عروس خانمX خودکشی عروس خانم بخاطر ستاره فوتبالX نامه غروس خانم به ستاره فوتیال و خودکشی اوX بستری شدن زن جوان بخاطر ستاره فوتبالX خودکشی زن جوان بخاطر ستاره فوتبال
channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>