برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار بین المللی / داعش ۲۵۰ زن عراقی را برای نپذیرفتن جهاد نکاح اعدام کرد

داعش ۲۵۰ زن عراقی را برای نپذیرفتن جهاد نکاح اعدام کرد

داعش ۲۵۰ زن عراقی را برای نپذیرفتن جهاد نکاح اعدام کرد

daesh-adam-zanan-fesgheliha.net

گروه تروریستی داعش ۲۵۰ زن را در شهر موصل در شمال عراق به علت مخالفت با قبول بردگی جنسی برای عناصر این گروهک تروریستی اعدام کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری آنا به نقل از شبکه خبری العالم، سعید ممو زینی از مقام‌های حزب دموکرات کردستان عراق اعلام کرد: «پس از مخالفت این زنان با پذیرش جهاد نکاح با عناصر گروه تروریستی داعش، این گروه، آنهارا اعدام کرد.»

اگرچه در گزارش منابع رسانه ای به تاریخ این اعدام ها و چگونگی وقوع اعم از دسته جمعی یا چند مرحله ای بودن آن اشاره ای نشده است؛ اما براین نکته تاکید شده که تمام قربانیان دستورات فرماندهان گروهک تروریستی داعش مبنی بر پذیرش جهاد نکاح با عناصر آن را زیر پا گذاشتند و این امر باعث شده جانشان را از دست دهند.

گروه تروریستی داعش از خرداد ۹۳ تاکنون شهر موصل در شمال عراق را اشغال کرد و تلاش ها برای بیرون راندن این گروه تروریستی از این شهر تاکنون ناکام مانده است.

دراین مدت صدها زن و مرد و کودک و جوان توسط این گروه تروریستی به جوخه های مرگ سپرده شده اند.

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>