برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / دخترفراری در حین فرار از پنجره سقوط و قطع نخاع شد

دخترفراری در حین فرار از پنجره سقوط و قطع نخاع شد

دخترفراری در حین فرار از پنجره سقوط و قطع نخاع شد

دختر فراری هنگام فرار از پنجره ساختمان مسکونی در جنوب تهران سقوط کرد و قطع نخاع شد.

paradan-az-panjare-fesgheliha.net

سقوط و قطع نخاع شدن هنگام فرار

دختر فراری هنگام فرار از پنجره ساختمان مسکونی در جنوب تهران سقوط کرد و قطع نخاع شد.

به گزارش خبرنگار ما، شامگاه سه‌شنبه ۱۷ شهریور ماه مأموران پلیس از سقوط دختر جوانی از ساختمان مسکونی در حوالی خیابان سی‌متری جی باخبر و راهی محل شدند.

تحقیقات پلیسی در محل حادثه نشان داد دختر ۱۷ ساله‌ای به نام شهین لحظاتی قبل از پنجره طبقه اول ساختمان به خیابان سقوط کرده و برای درمان به بیمارستان منتقل شده است.

شهین در نخستین تحقیقات با طرح ادعایی گفت: سه روز قبل پسری به نام سیاووش مرا فریب داد و به خانه‌اش برد. او سه روز مرا در خانه حبس کرد. او ساعتی قبل از حادثه در آپارتمان را به روی من قفل کرد و برای انجام کاری به بیرون رفت. من هم تصمیم گرفتم از راه پنجره فرار کنم که کنترل خودم را از دست دادم و سقوط کردم. پس از طرح این شکایت مأموران پلیس به دستور قاضی مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی پایتخت سیاووش را شناسایی و بازداشت کردند. وی در بازجویی‌ها گفت: شهین دختر فراری بود. یک روز قبل از حادثه یکی از دوستانم تماس گرفت و خواست از این دختر مراقبت کنم. از آنجایی که برادرم به مسافرت رفته بود و کلید خانه‌اش نزد من بود، شیطان مرا وسوسه کرد و قبول کردم و او را به خانه برادرم بردم.

صبح روز حادثه در حالی که شهین داخل خانه بود، به محل کارم که بنگاه املاک بود، رفتم. شب که به خانه برگشتم همسایه‌ها موضوع سقوط آن دختر را به من گفتند.

وی در پایان مدعی شد: برادرم مقداری ارز در خانه داشت که شهین در نبود من این پول‌ها را پیدا کرده بود و قصد داشت از پنجره فرار کند که این اتفاق بد پیش آمد.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت صبح دیروز پدر شهین به دادسرای جنایی آمد و از پسر جوان به اتهام ربودن دخترش شکایت کرد. او گفت: دخترم چند روز قبل از خانه فرار کرد اما پسر جوان  او را فریب داد و در خانه‌اش زندانی کرد تا اینکه دخترم مجبور شد از پنجره فرار کند. او بعد از این مصدوم و به بیمارستان منتقل شد و در این چند روز تحت درمان بود تا اینکه امروز تیم پزشکی اعلام کردند دخترم بر اثر سقوط قطع نخاع شده است و دیگر توان هیچ حرکتی را ندارد به همین دلیل به دادسرا آمدم و از پسر خطاکار شکایت دارم.

تحقیقات درباره این حادثه به دستور قاضی مدیر روستا ادامه دارد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>