برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / درگیری مرد رزمی کار برای تجاوز نکردن به همسرش

درگیری مرد رزمی کار برای تجاوز نکردن به همسرش

درگیری مرد رزمی کار برای تجاوز نکردن به همسرش

این ۵ نفر که پاتوقشان در این استراحتگاه جاده ای بود درحالی در اجرای نقشه شان برای تعرض و اخاذی از زوج جوان ناکام ماندند که تصور نمی کردند شوهر این زن، رزمی‌کار باشد. این افراد با تصور اینکه زوج ها با هم نسبت شرعی و قانونی ندارند و به همین دلیل هم شکایتی نمی کنند، اقدام به آزار و اذیت و اخاذی از طعمه ها می کردند.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-08-26 11:47:27Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

اواخر اردیبهشت ماه امسال بود که ۵ مرد جوان در حالی که زخمی شده بودند به یکی از بیمارستان‌های شهر رفسنجان منتقل شدند. با این حال مردی که این افراد را به بیمارستان آورده بود روایت عجیبی از علت زخمی شدن آنها داشت.

از آنجایی‌که جرایم ارتکابی از سوی این افراد تاکنون به صورت دقیق، معلوم و محرز نشده بود نزدیک به ۵ ماه طول کشید تا خبر آن به رسانه ها راه پیدا کند.

این مرد در اظهاراتش عنوان کرد که خودش این افراد را با چاقو زخمی کرده و با طرح این مساله، مسئوولان بیمارستان طی تماسی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ انها را در جریان موضوع قرار دادند.

پس از حضور ماموران پلیس در بیمارستان مرد جوان در اظهاراتش گفت: با همسرم در جاده رفسنجان در حال حرکت بودیم. به میانه راه که رسیدیم ماشین را به کناری زدم تا کمی استراحت کنیم و گلویی تازه کنیم. در همین حین که داشتم دست و صورت خودم را می شستم متوجه حضور ۵ مرد در اطرافمان شدم که حالت مشکوکی داشتند.

او گفت: کمی منتظر ماندم و متوجه شدم که شکم درست است. این افراد قصد اخاذی از من و آزار و اذیت ما را داشتند. با این حال من رزمی کارم و تا حدی با فن دفاع شخصی آشنا هستم. وقتی که آنها با چاقو به سمت من و همسرم آمدند من هم از خودم دفاع کردم و چاقو را از دستشان گرفتم و در حین درگیری با آنها چند ضربه به آنها زدم.

در پی اظهارات این زوج جوان مبنی بر حمله این افراد به آنها و دفاع مشروعشان از خود و با هماهنگی های قضایی این افراد برای بازجویی به اداره آگاهی منتقل شدند.

متهمان دربازجویی ها عنوان کردند که با تصور اینکه افرادی که به این استراحتگاه می آیند عمدتا با هم دوست هستند و رابطه قانونی و شرعی ندارند و به همین دلیل از آنها شکایت نمی کنند تصمیم گرفتند که از آنها اخاذی کرده و زنان را مورد اذیت و آزار قرار دهند.

در ادامه بازجویی ها مشخص شد که پیش از اینکه این افراد در آخرین نقشه شان با مرد رزمی کار مواجه شوند از چند زوج جوان به همین شیوه اخاذی کرده و پول و موبایلشان را از آنها گرفته اند،  ولی شکایتی علیه آنها ثبت نشده بود.

متهمان این استراحتگاه را تبدیل به پاتوق شان کرده بودند و با کمین کردن و پاییدن زوج های جوان با تصور اینکه آنها با هم نسبتی ندارند و به مراجع قضایی شکایتی نمی کنند، اقدام به ارتکاب این جرایم می کردند.

پیگیری‌ها حکایت از آن دارد که این افراد سوء پیشینه ای ندارند. در حال حاضر دو تن از آنها که زخم های عمیق تری داشتند در بهداری زندان تحت مداوا قرار دارند و مابقی به قید وثیقه تا روشن شدن سایر ابعاد پرونده آزاد هستند.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>