برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / دستگیری مرد جوان بخاطر قتل پسر ۱۰ ساله در جنوب تهران

دستگیری مرد جوان بخاطر قتل پسر ۱۰ ساله در جنوب تهران

دستگیری مرد جوان بخاطر قتل پسر ۱۰ ساله در جنوب تهران
مظنون اصلی قتل هولناک پسر بچه ۱۰ ساله در محله وحدت اسلامی در بازجویی به ارتکاب این جنایت اعتراف کرد. مرد جوان هنوز انگیزه‌اش را از قتل فاش نکرده است.
gatle-pasar-94-fesgheliha.net

 قتل پسر ۱۰ ساله

رسیدگی به این پرونده ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه دهم شهریور همزمان با کشف جسد سپهر مقابل خانه شان در محله وحدت اسلامی آغاز شد.

بررسی ها نشان می داد، این کودک برای خرید از خانه خارج شده و ۱۰ دقیقه بعد جسدش در حالی که سرش بریده شده بود مقابل خانه شان مشاهده شد. تحقیقات پلیس از اهالی نشان داد، آنها در زمان قتل مردی با لباس آبی نفتی را مشاهده کرده اند که سراسیمه و در حالی که چاقویی در دست داشت از کوچه خارج شد.

ماموران با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته ساختمانی در نزدیکی محل جنایت متوجه شدند، مرد جوانی پشت سر مقتول وارد کوچه شده و دقیقه ای بعد چاقو به دست از کوچه خارج شده است.

اهالی محل نیز پس از مشاهده عکس مرد جوان او را شناسایی و عنوان کردند، اشکان ۳۵ ساله یکی از اهالی بازار شاپور است. بررسی سوابق متهم نیز نشان داد، او چهار بار دستگیر و زندانی شده بود که سه فقره از سوابقش مربوط به ضرب و شتم بوده است.

با شناسایی هویت اشکان، دستگیری وی در دستور کار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت و ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه یازدهم شهریور ماموران او را در محدوده گلوبندک دستگیر کردند. در حالی که او منکر قتل می شد، آثاری از خون روی لباسش دیده می شد.

اشکان پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهارات خود عنوان کرد: دهم شهریور در خانه در حال استراحت بودم که با سر و صدای بچه ها ازکوچه عصبانی شدم، اما زمانی که به کوچه آمدم، پسربچه ای تقریبا ۱۰ ساله را دیدم که انتهای کوچه ایستاده بود؛ من به سمت او نرفتم. فقط این صحنه را به خاطر دارم.

اشکان در پاسخ این پرسش که آیا آن پسربچه (مقتول) را قبلا هم دیده بودی؟ به کاراگاهان گفت: فقط به یاد دارم شبیه بچگی های خودم بود. او را قبلا در رویاهام دیده بودم.

پس از تحقیقات مقدماتی سجاد منافی آذر، بازپرس جنایی تهران دستور بازداشت متهم را برای تحقیقات بیشتر صادر کرد.

همچنین محمد شهریاری، سرپرست دادسرای جنایی تهران در مصاحبه ای گفت: قاتل به ارتکاب قتل اعتراف کرده، اما به انگیزه مرد جوان اشاره ای نکرده است.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>