برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / دو تجاوز جنسی گروهی وحشیانه به دختران ۲ و ۵ ساله

دو تجاوز جنسی گروهی وحشیانه به دختران ۲ و ۵ ساله

دو تجاوز جنسی گروهی وحشیانه به دختران ۲ و ۵ ساله

دو دختربچه در دهلی نو هدف تجاوز گروهی هولناکی قرار گرفتند. «پیکی» از مقامات بلندپایه پلیس هند دیروز از تجاوز گروهی به دو دختربچه در پایتخت این کشور خبر داده است.به گفته این مقام پلیس هند، بعدازظهر جمعه دو مرد، دختربچه ای دو سال و نیمه را از نزدیک خانه اش در منطقه نانگلوی در غرب دهلی نو ربودند و به وی تجاوز کردند. این کودک در حالی که در یک پارک، بیهوش روی زمین افتاده بود، پیدا شده است. به گفته مقامات بیمارستانی، حال این کودک وخیم گزارش شده است و تلاش ها برای زنده ماندن وی ادامه دارد.

2-tajavz-jensi-fesgheliha.net

دیگر مورد تجاوز، جمعه در منطقه آناند واقع در شرق دهلی نو پس از آن رخ داده است که سه مرد دختربچه ای ۵ ساله را ربودند و به وی تجاوز گروهی کردند. یکی از این سه نفر، از همسایگان این دختربچه بوده است.

به گفته پلیس هند، این سه مرد دستگیر شده اند، اما شخصی که به دختربچه ۵/۲ ساله تجاوز کرده بود، هنوز دستگیر نشده است و متواری است. با وجود قوانین سختگیرانه ای که دولت هند در پی تجاوز گروهی ۶ مرد به دختری۲۳ ساله در سال ۲۰۱۲، علیه عاملان حملات شیطانی وضع کرده است، این نوع جنایات در دهلی نو همچنان ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>