به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / رابطه نامشروع مرد ۴۸ ساله با دختر ۱۲ ساله / این مرد محاکمه شد +عکس

رابطه نامشروع مرد ۴۸ ساله با دختر ۱۲ ساله / این مرد محاکمه شد +عکس

رابطه نامشروع مرد ۴۸ ساله با دختر ۱۲ ساله / این مرد محاکمه شد +عکس

معلم تاریخ یک دبیرستان‌ به جرم آزار جنسی یک دختر دانش‌آموز برای ۱۷ بار به ۱۵ سال زندان و پرداخت ۸ میلیون دلار غرامت محکوم شد.

rabete-namashro-fesgheliha.net
مرد ۴۸ ساله که «استیون اندروز» نام دارد و دارای همسر و فرزند است از سال ۲۰۰۱ میلادی به عنوان معلم تاریخ در دبیرستان «پومونا»‌ ایالت کالیفرنیا مشغول به کار شد. «جان سی تیلور» دادستان پرونده گفت: استیون با خرید هدایای مختلف برای این دختر موفق می‌شد اعتماد او را جلب کند. وی با کشاندن دختر دانش‌آموز به بیرون از محوطه، نقشه‌های شیطانی‌اش را اجرا می‌کرد. وی حتی چندین بار به سر کلاس درس معلمان دیگر رفته و به بهانه کار خصوصی اجازه دختر مورد نظرش را گرفته و او را از کلاس بیرون می‌برد و مورد آزار و تجاوز قرار می‌داد. بنابر مدارک موجود وی از سال ۲۰۰۹ جنایت‌های شیطانی خود را شروع کرده و قربانی‌ درآن زمان دختری ۱۲ ساله بوده است. وی بارها برای این دختر هدایای مختلف خریداری کرده و او را به اماکن مختلفی برده و مورد تجاوز قرار داده بود. به گفته پلیس او با تهدید از دختر می‌خواسته که درباره روابط پنهانی‌اش با خانواده‌اش صحبت نکند اما وقتی مادر این دختر متوجه تماس‌های تلفنی و رفتار مشکوک دخترش می‌شود موضوع را پیگیری کرده و از سوی دیگر همسر استیون نیز که به رفتار شوهرش ظنین شده بود با پیگیری ماجرا به رابطه پنهانی شوهرش با دختربچه‌ها پی می‌برد.
channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>