برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / راز قتل پسری جوان که بعد از سه سال فاش شد

راز قتل پسری جوان که بعد از سه سال فاش شد

راز قتل پسری جوان که بعد از سه سال فاش شد

یکی از متهمان قتل پسر ۲۱ ساله زمانی که تصمیم گرفت تلفن همراه مقتول را بفروشد، نمی‌دانست این کار او، راز قتل را پس از سه سال فاش می‌کند.

gatl-dar-2016-fesgheliha.net

قتل چسر جوان

سه سال قبل، پسر ۲۱ ساله اهل تربت حیدریه پس از خروج از خانه به طرز مرموزی ناپدید شد.

ماموران در همان زمان پیگیری پرونده را در دستور کار خود قرار دادند، اما هیچ سرنخی از سرنوشت او به دست نیامد. حدود سه سال از ماجرای مفقود شدن پسر جوان می گذشت تا این که هفته گذشته ماموران با بررسی دوباره پرونده دریافتند گوشی تلفن همراه پسر جوان فعال شده است.

کارآگاهان با رد زنی فرکانس های تلفن همراه متوجه شدند گوشی در اختیار دختر جوانی است. دختر جوان شناسایی و برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد که در جلسات بازجویی با اظهار بی اطلاعی از سرنوشت پسر ۲۱ ساله گفت: من از هیچ چیز خبر ندارم. این تلفن همراه را پدرم به تازگی از مردی در تربت حیدریه برایم خریده است.

ماموران با شنیدن اظهارات دختر جوان و پدرش، تحقیقات خود را برای شناسایی فروشنده تلفن همراه آغاز کردند و با بررسی های دقیق و چهره نگاری مرد فروشنده، او را شناسایی و دستگیر کردند.

متهم ۴۱ ساله در ابتدا منکر هرگونه اطلاعی از ماجرا شد، اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: حدود سه سال قبل، برادرم همراه یکی از دوستانش و صاحب تلفن همراه برای کشیدن مواد مخدر به یکی از خرابه های شهر رفتند. در آنجا این سه نفر با هم درگیر شدند و در این درگیری، برادرم و دوستش که بسیار عصبانی بودند، پسر ۲۱ ساله را به قتل رساندند. بعد از قتل پسر جوان، آنها با من تماس گرفتند و ماجرا را برای من توضیح دادند. من از دستگیری توسط پلیس و آبروریزی در محله و فامیل می ترسیدم، به همین خاطر با کمک برادرم و دوستش، جسد پسر جوان را سوزاندیم.

سرهنگ ابوالقاسم حیدری مقدم، فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه در این باره گفت: یکی از متهمان به اتهام سرقت زندانی بود که در زندان شناسایی شد. متهم دیگر نیز که کارتن خواب شده، در خیابان شناسایی و دستگیر شد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>