برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / شکنجه و آزار و اذیت و قتل دو خواهر / راز قتل دخترها کشف شد

شکنجه و آزار و اذیت و قتل دو خواهر / راز قتل دخترها کشف شد

شکنجه و آزار و اذیت و قتل دو خواهر / راز قتل دخترها کشف شد

راز قتل دو خواهر

یک جنایتکار امریکایی که ۲۴ سال پیش ۲ خواهر را با همدستی ۳ نفر دیگر ربوده و پس از آزار و تعرض هر دو دختر را به قتل رسانده بودند، دستگیر شد.

azar-aziat-2-dogtar-fesgheliha.net

به گزارش پلیس می‌سی‌سی‌پی این عده دو دختر را محاصره کرده و پس از ربودنشان آنها را بشدت مورد شکنجه و آزار و اذیت قرار داده بودند که سپس هر دو خواهر را به زیر پل رودخانه می‌سی‌سی‌پی برده‌ و در آنجا به قتل رسانده‌اند.

پلیس می‌گوید فرد دستگیر شده به نام «رجینالد کلمونس» در دادگاه به عنوان متهم ردیف اول پرونده شناخته شد ولی او تاکنون کلیه اتهامات وارده به خود را تکذیب کرده است.

جنیفر جویس دادستان منطقه و کرین کاستر، سخنگوی پلیس ایالتی میسوری می‌گویند: کریس در حال گذراندن ۱۵ سال مجازات زندان به خاطر جنایتی دیگر بود که روشن شد وی هر دو خواهر را به قتل رسانده است.

اطلاعات پلیس نشان می‌دهد که کریس و همدستانش در زمان ارتکاب جرم بین ۱۸ تا ۲۰ سال سن داشته‌اند. کریس که در حال حاضر مردی ۴۴ ساله است به همراه وکیلش سعی دارد کلیه اتهاماتش را تکذیب کند.

منبع :جام نیوز

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>