برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / فحاشی ها علیه المیرا شریفی مقدم مجری زن پرسپولیسی+ عکس

فحاشی ها علیه المیرا شریفی مقدم مجری زن پرسپولیسی+ عکس

فحاشی ها علیه المیرا شریفی مقدم مجری زن پرسپولیسی+ عکس

گوینده اخبار شبکه خبر تلویزیون اعلام کرد: «بعضی ها کاری کردند که یه عده از هنرمندان مجبور شدند صفحه شون رو ببندن و از اینستا برن!»

فحاشی ها علیه المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم که پیش از دربی ۸۲ اعلام کرد هوادار تیم فوتبال پرسپولیس است و پس از برد ۴ بر ۲ تیم محبوبش هم به هواداران تبریک گفته بود، نسبت به فحاشی ها در صفحات اجتماعی انتقاد کرد.

elmira-sharifi-moghadam-varzwsh-fesgheliha.net

وی در صفحه اجتماعی خود نوشت:

«هر مسابقه ای برد و باخت داره که اگه نداشته باشه اصلا مسابقه نیست، رقابت نیست و کسی هم هدفی برای انجامش نداره. بازیکنان هر تیم برای رسیدن به پیروزی میرن تو میدون تا دل هوادارانشون رو شاد کنن. آخر بازی یه عده شادند و یه عده غمگین. کری خوانی و تشویق و حمایت های قبل هر بازی اگه نباشه که اصلا حس رقابت به وجود نمیاد تا بازیکنی به خاطرش عرق بریزه…

دو روزه تمام فضای مجازی پر شده از فحش و ناسزا و بی احترامی… به خاطر یه مسابقه که آخرش فقط غم و شادیش به مردم میرسه و نه هیچی دیگه.

بعضی ها کاری کردند که یه عده از هنرمندان مجبور شدند صفحه شون رو ببندن و از اینستا برن!! چرا فکر می کنید کسی نباید هوادار تیم محبوبش باشه؟ چرا نباید اعلام کنه؟ اگه بگه از تیم شما خوشش میاد همه چیز حله؟ متاسفم که جنبه و ظرفیت هیچی رو نداریم.»

منبع : جام

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>