برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / قتل بی رحمانه نامزد سابق در حال اسب سواری + عکس

قتل بی رحمانه نامزد سابق در حال اسب سواری + عکس

قتل بی رحمانه نامزد سابق در حال اسب سواری + عکس

یک مرد ۲۲ ساله به جرم قتل نامزد جوان خود دستگیر شد.

آقای “تیلر” ۲۲ ساله اهل باسیلون که متهم است به قتل خانم “لاورا داویز” ۲۱ ساله ،در بازداشت بسر میبرد.
قربانی که یک تیمار گر اسب بود در یک  پیست اسب سواری در اکسس هورس بتیس مشغول کار بود که مورد حمله قرار گرفته و جسد نیمه جان او غرق خون در روز جمعه در محل کارش پیدا شد و پس از رساندن به بیمارستان جان خود را از دست داد.

یراساس گزارش پلیس در شب حادثه او با نامزد سابقش در نزاعی با هم درگیر شده به طوری که مردم گزارشی از درگیری یک زن و مرد به پلبس داده و آنها خود را به  محل رساندند.

gatl-jadid.fesgheliha.net

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که آقای “تیلر” به علت اختلاف نظر با  نامزد سابقش در یک دعوای لفظی کنترل خود را از دست داده و در یک حمله وحشیانه با ضربات چاقو قربانی را مورد ضرب و شتم قرار داده و او را در آن حال رها کرد.
گفته میشود که قربانی بر اثر جراحت های  فراوان و خونریزی شدید جان خود را از  دست داد .
خانم “سو الری” مدیر مکانی که قربانی در آن کار  میکرد در گزارش خود گفت:افرادی که “لاورا داویز” را میشناختند از شنیدن خبر قتل اوشوکه شدند،او در کارش حرفه ای و دختر باهوشی بود،والدین او یک انسان با ارزش را تحویل جامعه  دادند که مایه افتخارشان بود و از دست دادن او به این شکل خیلی دردناک است.

gatl-jadid.fesgheliha.net (1)

پلیس اکسس در پایان گفت: پس از تحقیقات گسترده در پی یافتن قاتل،سر نخ ها به آقای “تیلر” رسید و او در دادکاهی که در روز آینده در باسلوون مجیستریت برگزار میشود حاضر و محاکمه خواهد شد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>