برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / قتل عام خانواده همسر و خودکشی داماد

قتل عام خانواده همسر و خودکشی داماد

قتل عام خانواده همسر و خودکشی داماد

عصر سه شنبه دهم شهریور صدای شلیک های مداوم سکوت محله رحیم آباد در شهرستان اشنویه را در هم شکست. اهالی سراسیمه به خیابان آمدند و مشاهده کردند داماد سابق یکی از همسایه ها در حالی که مسلح به کلت است از خانه خارج شد.

khodkoshi-fesgheliha.net

او با مشاهده همسایه ها، با همان سلاحی که در دست داشت به سر خود شلیک کرد و به زندگی اش پایان داد. همسایه ها با مشاهده این صحنه و در حالی که بشدت شوکه شده بودند با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفتند و موضوع را گزارش دادند. دقایقی بعد کارآگاهان جنایی با اعزام به محل جنایت، وارد ساختمان موردنظر شده و با پیکر های غرق در خون زن جوان، زن ۵۰ ساله و یک پسر ۴ ساله در حیاط خانه و همچنین جسد زن جوانی که با شلیک گلوله به قتل رسیده بود در زیرزمین ساختمان مواجه شدند. در ادامه جسد زن جوان و شوهر سابق او که در خیابان افتاده بود به پزشکی قانونی و سه مصدوم حادثه به بیمارستان منتقل شدند.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیق از پدر خانواده شروع و معلوم شد، دخترشان یک ماه پیش از شوهرش جدا شده و همراه پسر ۴ ساله اش نزد آنها آمده اما در این مدت داماد سابق چند بار آنها را تهدید کرده که باید بازگردد و دوباره با او زندگی کند که دخترش حاضر به این کار نبوده و از مرد جوان خواسته دست از مزاحمت ها بردارد، در غیر این صورت از وی شکایت می کند. آخرین خبرها حاکی است که پسر ۴ ساله و زن میانسال دیروز بر اثر شدت جراحات جان باخته اند.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>