برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / قتل فجیع همسر به خاطر ترس از ابتلا به ایدز

قتل فجیع همسر به خاطر ترس از ابتلا به ایدز

قتل فجیع همسر به خاطر ترس از ابتلا به ایدز

ghatle-hamsar-vahshi-fesgheliha.net

قتل وحشیانه همسر

پلیس آریزونای امریکا مردی را به جرم قتل وحشیانه زن و پسرش بازداشت کرد.

متهم به نام «یوجین ماراونتانو»‌دو سال پیش طی عملیاتی برنامه‌ریزی شده با ضربات چاقو همسر و پسرش را به قتل رساند و فراری شده بود.

این مرد روانی پس از دستگیری در بازجویی‌های انجام شده ادعا کرده است از ترس، هر دو آنها را کشته است چون وی نگران بوده که همسرش به بیماری ایدز مبتلا شود و پسرش نیز فردی بیکار و بی‌مصرف برای جامعه باقی بماند. پلیس آریزونا می‌گوید با توجه به چگونگی جنایت، این مرد روانی دست کم به ۲۵ سال زندان محکوم خواهد شد.

این در حالی است که قاضی پرونده دستور داده این مرد از نظر سلامت عقلی به وسیله پزشکان معاینه شود. این مرد به مأموران پلیس گفته که زنش بسیار از خانه خارج می‌شد و به نظر وی به او خیانت می‌کرد و پسرش نیز تمام روز وقت خود را صرف بازی‌های کامپیوتری می‌کرد و به دنبال کار نمی‌رفت. اطلاعات به دست آمده پلیس نشان می‌دهد که قاتل چهار روز را نیز در کنار اجساد دو قربانی گذرانده و سپس خانه را ترک کرده است.

منبع : جام نیوز

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>