برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / قتل وحشتناک ۹ دختر پس از تعرض و آزار و اذیت

قتل وحشتناک ۹ دختر پس از تعرض و آزار و اذیت

قتل وحشتناک ۹ دختر پس از تعرض و آزار و اذیت

ghatl-tajavoz-dokhtar-zan-fesgheliha.net

تعرض به دختران با جعل عنوان مامور

چند ماه گذشته پلیس از راز سر به مهری پرده گشود که خبر از جنایتی هولناک می داد. آبان ماه سال گذشته اولین قربانی در یکی از پارک های منطقه گوربند زاهدان طعمه تعدادی پسر شیطان صفت شد، این افراد با جعل عنوان مامور یک ارگان دختران بی پناه را به مناطق خلوت کشانده و پس از تعرض و آزار و اذیت به قتل می رسانند.

یک منبع آگاه درباره این خبر گفت: تعدادی از این افراد دستگیر شده اند اما تلاش پلیس برای دستگیری سایر مرتبطین به این پرونده ادامه دارد. گفته می شود، تا کنون کارآگاهان موفق به شناسایی کشف ۹ قتل شده‌اند و کماکان تحقیقات برای یافتن سایر قربانیان ادامه دارد و به نظر می رسد تحقیقات به زودی نتیجه بخش شود.

یک منبع آگاه دیگر نیز از اشد مجازات برای این افراد سخن گفت و بیان داشت: تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد و در حالی که ابعاد دیگر این پرونده تعرض در دست بررسی است، باید منتظر اشد مجازات برای این افراد پلید باشیم.

منبع : جام نیوز

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>