به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / لجاجت یک ورزشکار برای برقراری رابطه با زن شوهردار

لجاجت یک ورزشکار برای برقراری رابطه با زن شوهردار

لجاجت یک ورزشکار برای برقراری رابطه با زن شوهردار

varzwshkar-artebat-pnhani-zan-fesgheliha.net

پسر ورزشکار، زمانی که گوشی تلفن همراه دست دومی را خرید با دیدن عکس‌های خصوصی صاحب تلفن تصمیم گرفت با برهم زدن زندگی‌اش با این زن جوان ازدواج کند. او با استفاده از اطلاعات داخل گوشی تلفن همراه، مشخصات کامل زن جوان را به‌دست آورد و زندگی او را تا مرز جدایی کشاند.

به گزارش خبرنگار ما ،رسیدگی به این پرونده چندی پیش با شکایت مرد جوانی که از اتباع خارجه بود در دستور کار پلیس فتا استان خراسان رضوی قرار گرفت. این مرد زمانی که در مقابل افسر پرونده‌اش قرار گرفت از مزاحمت‌های سریالی فردی ناشناس خبر داد و گفت: سه سال قبل با همسرم ازدواج کردم و واقعا او را دوست دارم. وضع مالی خوبی دارم و بیشتر اقوام و آشنایانم خارج از ایران زندگی می‌کنند. چند وقتی می‌شود که مزاحمت‌های فرد ناشناسی در فضای مجازی آرامش من و همسرم را بهم زده است.
او ادامه داد: من به همسرم اعتماد دارد، از همان ابتدا هم که این فرد برایش ایجاد مزاحمت کرد ماجرا را با من در میان گذاشت. بعد از آن هم این من بودم که جای همسرم با فرد ناشناس چت می‌‌کردم. مرد ناشناس مدعی است که همسرم را به خوبی می‌شناسد و اگر همسرم به نام سهیلا تنها یکبار او را در زندگی ببیند عاشق شده و از من طلاق می‌گیرد.
مرد جوان که مجید نام داشت، ادامه داد: او خودش را یکی از اقوامان معرفی کرده و مدام در صدد ارتباط با همسرم است. راستش را بخواهید، آن اوایل زیاد به موضوع توجه نمی‌کردم، اما این اواخر او رسما به همسرم پیشنهاد نامشروع داد و گفت حاضر است هر چقدر همسرم پول بخواهد به او بدهد. چیزی که تعجب مرا بیش از بیش جلب کرده این است که این فرد ناشناس چطور انقدر خوب همسرم را می‌شناسد و جزئیات زندگی ما را می‌داند.
نقشه یک قتل
مجید ادامه داد: از دست کارهای او به قدری عصبانی بودم که می‌خواستم با گذاشتن قراری صوری او را به قتل برسانم اما درنهایت از تصمیمم منصرف شدم و به پلیس مراجعه کردم.
به دنبال شکایت مجید، اکیپی ویژه از کارآگاهان پلیس فتا وارد عمل شده و تحقیقات را برای شناسایی و دستگیری مزاحم ناشناس آغاز کردند. با بررسی‌های صورت گرفته، مرد ناشناس که رامین نام داشت، دستگیر شد و برای تحقیقات به پلیس انتقال داده شد.
عکس‌های داخل گوشی دست دوم
متهم پسر ورزشکاری بود، او زمانی که در مقابل افسر پرونده‌اش قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: چندی پیش گوشی دست دومی خریدم. زمانی که سیم کارت را داخل گوشی تلفن همراه گذاشتم و تلفن را روشن کردم، خیلی تعجب کردم. داخل گوشی پر بود از عکس‌های شخصی و فیلم‌ها و چت‌هایی از یک زن جوان با برادرش که ساکن یکی از کشورهای اروپایی بود.
عکس‌های شخصی
رامین گفت: آن‌طور که از اطلاعات داخل گوشی متوجه شدم گوشی متعلق به زن جوانی به نام سهیلا بود که مدام با برادرش چت صوتی و تصویری داشت و عکس‌های شخصی‌اش را برای برادرش فرستاده بود. من از روی چت‌ها و عکس‌ها، ویژگی‌ها و خصوصیات شخصی زن جوان را به دست آوردم. با دیدن چهره سهیلا از او خوشم آمد و تصمیم گرفتم تا او را راضی به جدایی از همسرش کنم و به عقد خود درآورم. با این تصمیم مزاحمت‌هایم آغاز شد. خودم را یکی از اقوام سهیلا معرفی کردم و با دادن نشانی از سهیلا و زندگی‌اش تصمیم گرفتم هر طور شده او را مجاب کنم تا از همسرش جدا شود. از طرفی چون ورزشکار بودم و تا حدودی خوش قیافه، تصورش را می‌کردم که سهیلا با دیدنم، از من خوشش آید و با من ازدواج کند.
گوشی سوخته
باتوجه به اظهارات متهم جوان، در ادامه تحقیقات کارآگاهان دریافتند که همسر سهیلا چندی پیش گوشی‌خراب همسرش را به مغازه موبایل فروشی می‌برد و از آنجایی که احتمال نمی‌دهد گوشی تعمیر شود آن را ۷۰ هزار تومان می‌فروشد. درحالی که خریدار گوشی آن را تعمیر کرده و بدون آنکه اطلاعات داخل آن را فرمت کند، گوشی تلفن همراه سهیلا را به مبلغ ۶۰۰ هزار تومان فروخته است.
سرهنگ جواد جهانشیری، رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی با اعلام این خبر گفت: با اعتراف متهم جوان به مزاحمت های سریالی برای این زوج، او با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>