برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / مردی که عامل آزار و اذیت زنان تهران بود دستگیر شد+عکس

مردی که عامل آزار و اذیت زنان تهران بود دستگیر شد+عکس

مردی که عامل آزار و اذیت زنان تهران بود دستگیر شد+عکس

در حالی که تحقیقات برای شناسایی سارق نقابدار ادامه داشت ۲۲ مرداد امسال زنی میانسال هراسان با مراجعه به کلانتری گلبرگ از ورود مرد غریبه ای به خانه اش خبر داد.

azar-aziat-znan-fesgheliha.net

دستگیری سارق نقابدار

مجرم حرفه‌ای که با ورود به خانه‌های شرق تهران، پس از آزار زنان پول و طلای آنها را سرقت می‌کرد، با شکایت سه زن دستگیر شد.

۱۳ مرداد امسال زن ۴۰ ساله ای هراسان در تماس با پلیس از حضور مرد غریبه ای در خانه اش خبر داد. با حضور ماموران کلانتری گلبرگ در خانه زن میانسال در خیابان ۴۶ شرقی نارمک تحقیقات پلیسی آغاز شد.

شاکی به نام مریلا در حالی که به خاطر ترس شوکه شده بود، گفت: در خانه مشغول استراحت بودم که ساعت ۱۴ متوجه حضور مردی نقابدار و قوی هیکل در خانه شدم. او مانند شبحی وارد خانه شده و با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و وقتی به او گفتم همسرم در راه است و به زودی به خانه می آید، شروع به کتک زدن من کرد.

وقتی بی حال شدم مرا داخل کمد دیواری زندانی کرد و با سرقت لپ تاپ، تبلت، کارت های بانکی، مقداری طلا و گوشی تلفن همراهم فرار کرد. زن جوان وقتی برای چهره نگاری به کلانتری آمد مدعی شد متهم مردی قوی هیکل و قدبلند با پوستی تیره بود و به دلیل این که صورتش را با نقاب پوشانده بود، نتوانستم صورتش را ببینم.

دومین شکایت

در حالی که تحقیقات برای شناسایی سارق نقابدار ادامه داشت ۲۲ مرداد امسال زنی میانسال هراسان با مراجعه به کلانتری گلبرگ از ورود مرد غریبه ای به خانه اش خبر داد.

زن ۵۰ ساله که آثار کبودی روی صورتش دیده می شد، در شکایتش به ماموران گفت: ساعت ۸ و ۱۵ دقیقه صبح امروز دخترم راهی محل کارش شد. بعد از آن در پذیرایی، مشغول استراحت شدم. هنوز چشمانم گرم نشده بود که مرد غریبه ای را بالای سرم دیدم.

مرد قوی هیکل با ملحفه دست و پایم را بست و پس از ضرب و شتم و تهدید با شوکر، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. مرد نقابدار با سرقت دو انگشتر طلا و عقیق، لپ تاپ و تلفن همراهم تهدید کرد اگر شکایت کنم سراغ دخترم می رود و روی او اسید می پاشد.

با اعلام این شکایت مشخص شد خانه زن میانسال در طبقه اول است و مرد قوی هیکل از راه تراس وارد خانه شده است.در حالی که با اعلام دومین شکایت ماموران با یک سارق متجاوز روبه رو بودند، تحقیقاتشان را درخصوص سارقان سابقه دار متمرکز کردند.

حمله به سومین زن

هنوز شش روز از ثبت شکایت دوم نگذشته بود که ۲۸ مرداد زنی ۱۹ ساله در تماس با ماموران از ورود سارق نقابدار به خانه اش خبر داد.

با حضور ماموران در خانه زن جوان در خیابان دماوند، سهیلا در شکایتش گفت: در خانه تنها بودم. ساعت ۵ عصر برای درست کردن شام به آشپزخانه رفتم. ناگهان مردی قوی هیکل را پشت خود حس کردم. او گلوی من را گرفت و روی زمین پرت کرد. در حالی که به او التماس می کردم کاری به من نداشته باشد تهدید کرد مرا می کشد و رویم اسید می پاشد. او پس از ضرب و شتم من، با سرقت طلاهایم فرار کرد.

در حالی که ماموران با پرونده سرقت های سریالی از زنان تنها و آزار و اذیت آنها روبه رو بودند پرونده با دستور علی وسیله ایزد موسی، بازپرس شعبه پنجم دادسرای ویژه سرقت به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

ماموران در نخستین گام به تحقیق از زنان قربانی پرداختند و متوجه شدند سارق، گوشی دو نفر از آنها را سرقت کرده است. با به دست آمدن این سرنخ ماموران متوجه شدند گوشی یکی از قربانیان در محدوده شرق تهران فعال شده است.

دستگیری سارق نقابدار

با شناسایی فرد استفاده کننده از گوشی تلفن همراه، او دستگیر و در بازجویی ها مدعی شد گوشی را از دوستش ابوالفضل معروف به «حمید» امانت گرفته است.

دستگیری شبح

با شناسایی هویت ابوالفضل ۳۲ ساله مشخص شد او دارای پنج سابقه کیفری به اتهام سرقت، رابطه نامشروع، نگهداری اسلحه غیرمجاز و موادمخدر است.

با به دست آمدن سرنخ های جدید از عامل سرقت و اذیت و آزار زنان تنها در شرق تهران، مخفیگاه او حوالی تهرانپارس شناسایی شد. ماموران پس از حضور در مخفیگاه پسر ۳۲ ساله متوجه شدند او به یکی از شهرهای اطراف تهران فرار کرده است. سرانجام ۲۸شهریور امسال متهم در شهرستان پردیس شناسایی و دستگیر شد.

روز گذشته با انتقال ابوالفضل به دادسرای ویژه سرقت، تحقیقات از او آغاز شد. پسر جوان با رد اتهاماتش گفت: مرا اشتباه گرفته اید و من هیچ جرمی مرتکب نشده ام. در حالی که پسر ۳۲ ساله منکر اتهاماتش بود، سه زن قربانی در مواجهه حضوری موفق به شناسایی او شدند.

با شناسایی متهم از سوی سه قربانی، با توجه به احتمال افزایش قربانیان، بازپرس پرونده با بازداشت متهم، به تیمی از کارآگاهان اداره شانزدهم ماموریت داد به پرونده به صورت ویژه رسیدگی کنند.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>