برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / مردی همسر خود را در جلو چشم دخترش تکه تکه کرد+عکس

مردی همسر خود را در جلو چشم دخترش تکه تکه کرد+عکس

مردی همسر خود را در جلو چشم دخترش تکه تکه کرد+عکس

مردی اهل ” استرالیا ” همسر خود را در مقابل چشمان دختر وحشت زده اش به قتل رساند.

gatl-vhshiane-hamasar-fesgheliha.net

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از دیلی میل،آقای ” برین برونینگ ” ۵۳ ساله به قتل همسر خود خانم ” کتی ” ۴۷ ساله متهم شد.

براساس گزارش پلیس جنایت کار پس از تصمیم به جدایی گرفتن از همسر خود در سال ۲۰۱۳ برای گرفتن انتقام از مورد بی اعتنایی و نفرت قرار گرفتن توسط همسرش ۹ روز پس از رای دادگاه مبادرت به کشتن قربانی با ضربات چاقو گرفت به طوری که در حمله ی وحشیانه خود او را  ۱۵ بار ،مورد اصابت چاقو قرارا داد و این رفتار وحشیانه خود را در حالی انجام داد که دختر نوجوان تماشاچی این جنایت بود .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد جنایت کار قبل از خوابیدن ۶ عدد قرص خواب آور خورد و در نیمه های شب از اتاقش بیرون رفت و با برداشتن چاقو آشپزخانه به اتاق دخترش که قربانی در آنجا خوابیده بود رفت و او را به قتل رساند .

دختر که با شنیدن صدای فریاد مادر خود را به اتاق مذکور رساند پدر را در حالی که مادرش را سلاخی می کرد دید .

پلیس در ادامه افزود: جنایت کار در دفاع از خود ادعا کرد که با خوردن قرص های خواب آور اصلا به یاد نمی آورد که چه کاری کرده است و خواست تا تقصیر را به گردن داروها بیندازد که از مجازات نجات پیدا کند .

وکیل مدافع جنایت کار همچنین ادعا کرد که او پس از تصمیم به طلاق از همسرش از نوعی افسردگی رنج می برد و تعادل روان نداشته است که در نتیجه همسر زندگی ۲۰ ساله خود را با داشتن ۲ فرزند در خانه  خود واقع در “اسکای ملبورن ” درست یک هفته به کریسمس به قتل رساند و با این تفاسیر و به کمک وکیل ” برونینگ ” در دادگاه به ۱۸ ساله حبس محکوم شد .

gatl-vhshiane-hamasar-fesgheliha.net (1)

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>