برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید




خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلم مقطع راهنمایی ریکی‌دلانوشپارد ۵۹ ساله در فلوریدا به دلیل آزار جنسی کودکان دستگیر شد.

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

وی شاگرانش تجاوز و از این عمل شنیع خود فیلم‌برداری هم می‌کرد. ه گزارش دیلی‌میل، شپارد در سال ۱۹۹۹ به دلیل آزار کودک ۶ ساله در کلاس درس بازداشت شد اما باز هم اجازه تدریس یافت. او پس از سال‌ها در منزلش در ملبورن دستگیر شد و پلیس هزاران فیلم مستهجن از وی که در حال آزار کودکان بود یافت شد.
نیروهای پلیس پس از بررسی فیلم‌ها متوجه شدند بسیاری از کودکان خودشان هم در این فیلم‌هابوده‌اند که مورد آسیب این معلم شیطان‌صفت قرار گرفته‌اند.او در دوره ۳۵ ساله معلمی خود با خریدن اسباب‌بازی و کادو برای کودکان آن‌ها را فریب داده و حداقل به هزار دانش‌آموز بی‌گناه آسیب رسانده است.
X تهیه فیلم مستعجل از دانش اموزانX معلمی که از دانش اموزان خود فیلم می گرفتX تهیه فیلم از دانش اموزانX ازار اذیت دانش اموزانX معلمی که از تعرض دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد.

X تهیه فیلم مستعجل از دانش اموزانX معلمی که از دانش اموزان خود فیلم می گرفتX تهیه فیلم از دانش اموزانX ازار اذیت دانش اموزانX معلمی که از تعرض دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد
channel-model_new

همچنین ببینید

tazavz-be-zan-52-sale-fesgheliha,net (1)

سه ساعت تعرض کاملا وحشیانه به زن ۵۲ ساله در شب خلوت + عکس

سه ساعت تعرض کاملا وحشیانه به زن ۵۲ ساله در شب خلوت + عکس  ۵ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>