به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / نقشه شوم مرد شیطان صفت برای تعرض به دختر ۵ ساله

نقشه شوم مرد شیطان صفت برای تعرض به دختر ۵ ساله

نقشه شوم مرد شیطان صفت برای تعرض به دختر ۵ ساله

مردی که به یک دختر ۵ ساله تجاوز کرد فقط ۶ سال زندان برایش در نظر گرفته شد.

tjavz-dar-94-fesgheliha.net

مردی اهل انگلستان  پس از اتهام تعرض به یک دختر ۵ ساله اهل ” دورست – بورن موت ” در اوایل امسال بازداشت و در دادگاه محاکمه شد .

براساس گزارش پلیس ؛ جنایت کار آقای ” بری بی ثاپ ” ۴۸ ساله پس از دوست شدن با مادر قربانی به هدف نزدیک شدن به دخترکوچک و با خرید بردن این دو و گذراندن تعطیلات آخر هفته در ساحل، هنگامی که توانست اعتماد مادر را به خود جلب کند تا جایی که کودک را تا مهد کودک همراهی میکرد به قربانی نزدیک و نزدیکتر شد تا اینکه در یک فرصت مناسب هنگامیکه برای برداشتن کودک از مهد کودک به دنبال او رفت ، دختر بی گناه را مورد تعرض و سو استفاده خود قرار داد .

اخبارحوادث/ دخترک که از این ماجرا وحشت زده بود پس از رسیدن به خانه موضوع را به مادر خود گفت : و ” بی شاپ ” در پی یک شکایت از طرف مادر قربانی بازداشت شد و این در حالی است که او در دادگاه تنها به ۶ سال زندانی محکوم شد و در انتشار خبر جنایت او، عکسی از ” شاپ ” منتشر نشد و همین موضوع خشم شهروندان را برانگیخت و در پی یک شکایت از طرف چندین نفر که خواستار انتشار عکس او از طرف پلیس شدند و در گزارش خود به پلیس گفتند : که از این جانی حمایت نکند و اجازه دهد تا همه او را بشناسند  که پس از ۶ سال ازاد شدن ، مراقبت کودکان خود از این جنایت کار حیوان صفت باشند .

گفتنی است ،” بی شات ” به تازگی در اوایل امسال از زندان به جرم اذیت و آزار ۳ نوجوان ۱۴ تا ۱۶ ساله آزاد شده بود که بلافاصله پس از آزادی شروع به ادامه رفتار بی شرمانه خود کرد.

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>