برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / پرستاری که در خانه به چهار بیمار تجاوز کرد

پرستاری که در خانه به چهار بیمار تجاوز کرد

پرستاری که در خانه به چهار بیمار تجاوز کرد

آقای وی جی بوندهان ۴۲ ساله که به عنوان یک پرستار در بیمارستان سیتیلنگ بورن واقع در کنت مشغول به کار بود به جرم ۴ مورد تعرض و آزار توسط پلیس بازداشت شد .

tajavz-be-bimaran.fesgheliha.net

براساس گزارش پلیس آنها پس از دریافت شکایتی از قربانی که یک خانم ۳۲ ساله بود در فبوریه سال گذشته ، متعرض را بازداشت کردند .

قربانی در گزارش خود به پلیس گفت : آقای ” بوندهان ” به منظور انجام یک تشخیص پزشکی برای او که دچار یک اختلال و آشفتگی شده بود به درخواست قربانی از بیمارستان به خانه ی او فرستاده شد او پس از وارد شدن به خانه بیمار برای درمان به او توصیه کرد که از ماساژ درمانی استفاده کند و پیشنهاد داد تا خود این کار را انجام دهد .

قربانی در ادامه افزود : پرستار بی شرم به دروغ من را فریب داد و پس از اذیت و آزار در حالی که دختر نوزادم در اتاقش گریه می کرد او به من
تعرض کرد و بعد از آن با در خواست شماره تلفنم از من خواست تا روز بعد نیز به خانه من بیاید .

پلیس در ادامه افزود قربانی بلافاصله در عصر همان روزبه پلیس گزارش داد و جنایت کار بازداشت شد .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این پرستار از یک نوع مشکل سلامت روان رنج می برد و قربانیان دیگری نیز در رابطه با رفتار بی شرمانه او وجود دارند .

آقای ” بوندهان ” که از اعتماد بیماران به خود سوء استفاده می کرد در کمک به آنها به خانه هایشان می رفت و آنها را مورد سوءاستفاده قرار می داد .

به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در دادگاهی که اخیرأ برگزار شد به ۱۱ سال زندانی بدون امکان استفاده از وسیقه برای آزادی محکوم شد .

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>