برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / پرسه زدن یک مرد در خیابان برای تجاوز به زنان زیبارو

پرسه زدن یک مرد در خیابان برای تجاوز به زنان زیبارو

پرسه زدن یک مرد در خیابان برای تجاوز به زنان زیبارو

براساس گزارش پلیس آقای «کاوین جیمز فیلد» ۴۴ ساله که از سال گذشته به اتهام یک سلسله حملات و تجاوزها تحت تعقیب وشناسایی بود دستگیر شد .

tajava-jadidtarin-dar-fesgheliha.nat

این جنایتکار اهل « بالارات » یک شهر مذهبی در۱۰ کیلومتری شمال غربی ملبورن است .

کاوین شروربا ۴ مورد اتهام روبه رواست که شامل مبادرت به تجاوز،ورود به خانه به قصد دزدی –حمله وحشیانه که منجر به آسیب دیدگی شد و قانون شکنی است .

این جنایتکار که همیشه یک کوله پوشتی به همراه خود داشت ،درآن وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای حمله به زنهای بی گناه وتجاوز به آنها وجود داشت .از جمله این وسایل .کابل ،چاقو،قیچی و … است .

این مرد متجاوز که یک ولگرد خیابانی و جنایت کاری است که برای تفریح و خوشگذرانی به تهدیدات و حمله به رهگذرها اقدام می کرد .

پلیس پس از دریافت شکایت های متعدد از قربانیان او که بیشترآنها خانم بودند در یک تعقیب و شناسایی طولانی سرانجام او را به همراه مدارک جرم که در کیفش به همراه داشت دستگیر و زندانی کرد.

او که در سپتامبر ۲۰۱۴ دستگیر شد وسپس در دادگاه اخیر به ۱۲ سال و ۶ ماه زندانی محکوم شد که باید حداقل ۹سال و ۶ ماه ازآن را در حبس بگذراند/باشگاه خبرنگاران

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>