برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / پسری که دختر مورد علاقه را کشت و سپس خودکشی کرد

پسری که دختر مورد علاقه را کشت و سپس خودکشی کرد

پسری که دختر مورد علاقه را کشت و سپس خودکشی کرد

یک دانشجوی بین المللی در ” امریکا ” توسط یک پسر جوان کشته شد .

gatl-fesgheliha.net

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان و به نقل از دیلی میل، دانشجوی دختر اهل ” آسیا ” که در دانشگاه ” ایندیانا – امریکا ” مشغول به تحصیل بود در خوابگاه دانشگاه غرق در خون پیدا شد و این در حالی است که پسری  نیز خود را از سقف همان جا حلق آویز کرده بود .

براساس گزارش پلیس ، پس از دریافت تماس ماموران خود را به محل حادثه که یکی از آپارتمان های خوابگاه بود رساند و با جسد مردی ۲۰ ساله که از سقف خانه آویزان و همین طور جسد زنی ۲۱ ساله که مورد ضرب و شتم توسط چاقو قرار گرفته بود رو به رو شدند .
در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که پسری که پس از به قتل رساندن دوستش خود را حلق آویز کرده است ، یک دانشجو نبوده و باور  پلیس بر این است که او به تازگی با قربانی آشنا شده و با او ارتباط عاشقانه برقرار کرده بود اما انگیزه ی این جنایت و خودکشی هنوز مشخص نیست و هویت قربانیان نیز اعلام نشد .

مسئول ساختمان در گزارش خود گفت : معمولا در این آپارتمان ها دانشجویان بین المللی از ” چین و کره ” سکونت دارند و این مورد جنایت اولین مورد نیست، به طوری که در اوایل همین هفته دانشجویی به نام ” جوزف اسمدلی ” گم شده است و همچنین دانشجوی دیگری نیز توسط یک ناشناس مورد تجاوز قرار گرفته است .

پلیس در حال حاضر در حال بررسی بیشتر موضوع است و به خانواده  قربانی دختر که در ” امریکا ” زندگی نمی کنند مرگ او اطلاع داده شد .

گفتنی است که والدین قربانی پسر نیز در خارج از ” ایالات متحده زندگی می کنند .

channel-model_new

همچنین ببینید

tahie-film-az-azar-daneshamozan-fesgheliha.net

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد / عکس

معلمی که از اذیت و آزار دانش آموزان فیلم مستند تهیه می کرد دستگیر شد ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>