برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار ورزشی / گزارش و عکس از مراسم تشییع مرحوم هادی‌ نوروزی

گزارش و عکس از مراسم تشییع مرحوم هادی‌ نوروزی

گزارش و عکس از مراسم تشییع مرحوم هادی‌ نوروزی

مراسم تشییع مرحوم هادی‌ نوروزی

بچه محل های هادی نوروزی هنوز باور ندارند مرگ همبازی دوران کودکی شان را.

آنها که دور حجله کاپیتان فقید پرسپولیس گرد آمده اند با حزن و اندوه و چهره ای ماتم زده به انبوه بنرهایی که دوستان و اقوام به مناسبت درگذشت نوروزی نصب شده اند می نگرند.

پای صحبت هر کدام شان که بنشینی کلی خاطره شیرین از افتخار روستایشان دارند اما شاید جالب ترین خاطره مربوط به حضور هادی نوروزی بعد از دوران معروفیت اش در روستایش باشد.

جایی که بچه محل هایش می گویند او برای اینکه ما غصه ماشین و شرایط جدید هم بازی دوران کودکی شان را نخوریم در زمان حضورش در محله، ماشینش را از خانه بیرون نمی آورد و مثل دوران کودکی پا به پای آنها و پیاده در کپورچال دورزنی میکرد.

aks-mrasem-tshih-Hadi-Norouzi-fesgheliha.net (1)

بی آلایشگی کاپیتان پرسپولیسی ها برای بچه محل هایش یک دنیا ارزش داشت.

طلوع صبح؛ آغاز ضجه در کپورچال

طلوع آفتاب برای کپورچالی ها یعنی وداع پایانی با هادی نوروزی، چیزی که کسی دوست ندارد باورش کند.

همزمان با طلوع آفتاب محلی های کپورچال و روستاهای اطراف به سمت منزل پدری هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس حرکت کردند تا به جمع دوستان و اقوامی که از شب گذشته در کنار حجله او در حال عزاداری بودند اضافه شوند.

مادر هادی نوروزی و همسرش ضجه زنان در میان جمعیت حاضر به شیون و گریه مشغولند.

سنگ تمام مردم بابل در تشییع کاپیتان پرسپولیس

همزمان با طلوع آفتاب محلی های کپورچال و روستاهای اطراف به سمت منزل پدری هادی نوروزی حرکت کردند و از آنجا به مردم بابل پیوستند.

میثم بائو اولین چهره سرشناس حجله

همشهری هادی نوروزی اولین نفری بود که خود را امروز به منزل پدری هادی نوروزی رساند تا در مراسم تشییع حاضر شود.

هافبک سابق پرسپولیس و استقلال جزو اولین نفراتی بود که در کپورچال حاضر شد و در مراسم تشییع حاضر شد.

aks-mrasem-tshih-Hadi-Norouzi-fesgheliha.net (2)

هانی نوروزی و خوشامد به عزاداران

پسر هادی نوروزی با حضور در میان جمع عزاداران جو خاصی به وجود آورد.

هانی نوروزی، پسر هادی نوروزی، کاپیتان فقید پرسپولیس با حضور در میان عزاداران حاضر در جلوی حجله تدارک دیده برای این بازیکن جو ویژه و خاصی به وجود آورد به طوری که هیچ کدام از حاضران نتوانستند جلوی جاری شدن اشک های خود را بگیرند. او از سوی مادر خود مامور خوشامدگویی به عزاداران شد.

ازدحام مقابل سردخانه بابل

خانواده هادی نوروزی و جمع کثیری از مردم مقابل سردخانه بابل منتظر تحویل پیکر هادی نوروزی هستند .

کاروانی که صبح از زادگاه کاپیتان پرسپولیس راه افتاده بود ، به بابل رسیده . در حال حاضر ازدحام عجیبی در شهر برپاست و همه در انتظار آغاز مراسم اند.

انتقال پیکر نوروزی به غسالخانه بابل

پیکر هادی نوروزی از سردخانه به غسال خانه منتقل شد. در حال حاضر وضعیت إحساسی عجیبی بر مردم حاکم است و ازدحام شدید مقابل غسالخانه وضعیتی خاص را ایجاد کرده است . لحظاتی پیش میثم بائو و یکی دو عضو خانواده نوروزی به میان جمعیت رفتند تا آنها را متقاعد به ترک این محل کنند .محسن بنگر مدافع پرسپولیس و امیر حسین صادقی مدافع صبا خود را به جمع سوگواران رساندند.

بنگر و امیر حسین صادقی رسیدند

محسن بنگر مدافع پرسپولیس و امیر حسین صادقی مدافع صبا خود را به جمع سوگواران رساندند. بازیکنان و کادر فنی دو تیم پرسپولیس و صبا با تمام نفرات در مراسم تشییع حاضر خواهند بود .پیکر کاپیتان پرسپولیس از حوالی منطقه ای به نام پل موزیرک به سمت ورزشگاه هفتم تیر تشییع خواهد شد .

aks-mrasem-tshih-Hadi-Norouzi-fesgheliha.net

 

 

تشییع کاپیتان پرسپولیس از موزیرج تا هفتم تیر

پیکر کاپیتان پرسپولیس از حوالی منطقه ای به نام پل موزیرج به سمت ورزشگاه هفتم تیر تشییع خواهد شد. با توجه به ترافیک شدید در مبادی ورودی شهر، اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس هنوز به بابل نرسیده است .

همچنین از بین بازیکنان مشهور فوتبال چهره هایی مثل جواد کاظمیان ، ابراهیم شکوری و سهراب بختیاری زاده نیز بین مردم حضور دارند .

انتقال پیکر هادی نوروزی برای تشییع

آمبولانس غسالخانه آرامگاه بابل به سختی پیکر هادی نوروزی را از میان جمعیت به بیرون منتقل کرد.  محسن مسلمان آخرین بازیکنی بود که برای دیدار آخر با نوروزی در غسالخانه حاضر شد و پس از آن پیکر کاپیتان پرسپولیس به شهر برده شد . ازدحام جمعیت مقابل آرامگاه اجازه ورود آمبولانس در نظر گرفته شده را نداد و یک آمبولانس دیگر که در آرامگاه حضور داشت با چسبیدن به در غسالخانه پیکر نوروزی را در خود جای داد و به داخل شهر رفت .

بابل به رنگ هادی نوروزی در آمد

بیشترین چیزی که در شهر بابل به چشم می خورد تصویر کاپیتان پرسپولیس است که در جای جای این شهر در دست مردم یا روی دیوارها نصب شده است.

ازدحام جمعیت در ورزشگاه هفتم تیر بابل

هزاران فوتبالدوست در ورزشگاه هفتم تیربابل به نوحه خوانی مشغولند تا با ورود پیکر هادی نوروزی مراسم تشییع انجام شود. ورزشگاه هفتم تیر بابل محلی است که هادی نوروزی قبلا در آن فوتبال بازی کرده و به همین سبب برای مراسم تشییع وی انتخاب شده است. در حال حاضر هزاران شهروند بابلی ورزشگاه را پر کرده اند و در انتظار ورود پیکر هادی نوروزی هستند. ازدحام جمعیتی به قدری است که خانواده نوروزی فعلا بیرون از ورزشگاه پشت جمعیت مانده و راهی به داخل ندارند.

همچنین قرار بر این شده اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس به کپورچال زادگاه هادی نوروزی برود و در آنجا به انتظار مراسم خاکسپاری باشد. شهر بابل در حال حاضر ازدحامی را تجربه می‌کند که قبلا تجربه نکرده است.

علی کریمی هم به بابل رسید

علی کریمی کاپیتان سابق پرسپولیس نیز خود را به بابل رسانده و دقایقی پیش در جمع تشییع کنندگان حاضر شد. در شرایطی که اتوبوس حامل بازیکنان پرسپولیس هنوز به شهر بابل نرسیده و فاصله نسبتا زیادی با شهر دارد، علی کریمی جدا از جمع خود را به بابل رسانده تا در مراسم تشییع حاضر باشد. علی کریمی از بازیکنانی بود که دیروز هم در ورزشگاه آزادی در مراسم خداحافظی با هادی نوروزی حضور داشت.

بسیاری از بازیکنان شاغل در فوتبال ایران برای حضور در این مراسم خود را به بابل می‌ رسانند.

همسر هادی نوروزی: هادی ماندگار شد

همسر هادی نوروزی که با خودروی میثم بائو به سمت ورزشگاه هفتم تیر می‌ رود در گفت‌وگو با خبرنگاران اعلام کرد همسرش در نهایت در دل مردم ماندگار شده است. وی که در ۲ ر وز گذشته فشار و اندوه شدیدی را تحمل کرده است، در حال حاضر قصد ورود به ورزشگاه هفتم تیر بابل را دارد. او خطاب به خبرنگاران گفت: هادی همانطور که دوست داشت، ماندگار شد. این عشق مردم باعث تسلی خاطر ماست.

ازدحام بی مهار جمعیت در ورزشگاه هفتم تیر

مردمی که روی سکوهای ورزشگاه هفتم تیر را اشغال کرده بودند، در نهایت به زمین چمن آمده و این ازدحام مانع از تشییع جنازه هادی نوروزی در این ورزشگاه شده است.

در حال حاضر فضای کلی بسیار احساسی است و این مساله بی نظمی شدیدی را در برگزاری مراسم تشییع جنازه هادی نوروزی کرده است. لحظاتی پیش حاضرین در ورزشگاه هفتم تیر با شنیدن خبر ورود پیکر نوروزی به داخل ورزشگاه سکوها را ترک کردند و به داخل زمین آمدند و این مساله باعث اخلال در برگزاری مراسم تشییع جنازه شده است.

در حال حاضر همه در انتظار اخبار بعدی اند تا ببینند در نهایت مراسم تشییع در داخل ورزشگاه برگزار می‌ شود یا نه.

دایی، عابدزاده و استیلی به بابل رسیدند

بازیکنان پرسپولیسی سابق برای مراسم هادی نوروزی به بابل رسیدند.

احمدرضا عابدزاده ، حمید استیلی و پایان رافت که بازیکنان سابق تیم پرسپولیس ، برای رفتن به مراسم هادی نوروزی وارد بابل شدند.

همچنین علی دایی، محمد دایی، بهزاد غلامپور و بهمن دهقان در این مراسم حضور دارند.

اخلال در برگزاری تشییع جنازه در ورزشگاه هفتم تیر

ازدحام عجیب جمعیت در ورزشگاه هفتم تیر و اطراف آن آنقدر زیاد است که بعید به نظر می‌ رسد تشییع پیکر هادی نوروزی در این ورزشگاه انجام بشود.

در حالی که خودروی حامل پیکر هادی نوروزی و خانواده او خود را به ورزشگاه هفتم تیر رسانده و حتی قصد پیاده کردن وی را داشتند، این تصمیم در نهایت شکل دیگری به خود گرفت و لحظاتی پیش بلندگوی ورزشگاه اعلام کرد، تشییع جنازه در زادگاه او دنبال خواهد شد.

ظاهرا ازدحام شدید جمعیت و ترس از بروز اتفاقات ناگوار باعث این تصمیم شده است. این در حالی است که در داخل ورزشگاه مراسم عزاداری و نوحه خوانی در حال برگزاری است.برگزاری مراسم هادی نوروزی در شهر بابل ازدحام شدیدی از جمعیت را موجب شده است.

تشییع کنندگان صبور باشند

برگزاری مراسم هادی نوروزی در شهر بابل ازدحام شدیدی از جمعیت را موجب شده است.

همانطور که پیش‌بینی می‌ شد هزاران نفر از علاقمندان به فوتبال و البته هم استانی های هادی نوروزی که به این بازیکن عرق ویژه ای دارند، برای حضوردر مراسم تشییع کاپیتان پرسپولیس راهی بابل و کپورچال شده اند. با این ازدحام جمعیت در شهر بابل، ریسک برگزاری مراسم تشییع جنازه بالاتر رفته چرا که صفوف در هم پیوسته جمعیت ممکن است باعث ایجاد اتفاقاتی ناگوار بشود.

در حال حاضر و به گفته مسوولان حاضر در محل برای انجام طبیعی مراسم تشییع جنازه بیش از هر چیز به صبوری و کمک حاضران نیاز است چراکه یقینا آرامگاه کوچک منطقه کپورچال به هیچ وجه توانایی پذیرایی از این تعداد مشایعت کننده را ندارد.

برگزاری مراسم تشییع در هفتم تیر لغو شد

جمعیت حاضر و منتظر در ورزشگاه هفتم تیر آرام آرام این محل را ترک می‌ کنند.

در حالی که جمعیت زیادی در ورزشگاه هفتم تیر زمین بازی دوره نوجوانانی هادی نوروزی در انتظار تشییع وی بودند، بنابر تصمیم مسوولان این مراسم شکل دیگری به خود گرفت و به کپورچال محل تولد کاپیتان پرسپولیس منتقل شد. در حال حاضر جمعیت مشغول ترک ورزشگاه هفتم تیر بابل هستند و به نظر می‌ رسد عده کمی از آنها قادر به حضور در مراسم خاکسپاری باشند چراکه ترافیک شدیدی بین شهر بابل و منطقه کپورچال وجود دارد.

مشکل پرسپولیسی ها برای رسیدن به کپورچال

۲ اتوبوسی که بازیکنان و خبرنگاران و اعضای کادر پرسپولیس را به کپورچال می‌ برد، در ازدحام جمعیت و ترافیک گرفتار شده است.

معبر بابل به کپورچال راه باریکی است که توانایی این حجم از ازدحام را ندارد و بنابراین ترافیک بسیار سنگینی در مبادی ورودی به این بخش وجود دارد که اتوبوس های حامل بازیکنان پرسپولیس هم در آن گیر کرده است. به نظر می‌ رسد پرسپولیسی ها برای رسیدن به آرامگاهی که قرار است پیکر هادی نوروزی در آنجا دفن شود راهی جز پیاده شدن ندارند. در حال حاضر ازدحام شدیدی در کپورچال و در اطراف آرامگاه برپاست.

اتوبوس پرسپولیسی‌ها معطل نیروی انتظامی

۲اتوبوس حامل بازیکنان و کادرفنی و مدیریتی پرسپولیس که در ازدحام جاده بابل به کپورچال گرفتار شده است، برای خروج از این ازدحام در انتظار حضور نیروی انتظامی است. ازدحام جمعیت موجب شده که آنها برای رسیدن به آرامگاه هادی نوروزی احتیاج به اسکورت نیروهای پلیس داشته باشند. نکته جالب همکاری مردم کپورچال با خیل مشایعت کنندگان در مسیر است. تعداد زیادی نیز مقابل خانه ها در مسیر جاده گذاشته شده و اهالی به حاضرین شربت و آب خنک و چای می دهند. همچنین علی کریمی بازیکن سابق پرسپولیس هم به منزل پدری هادی نوروزی رفته است.

تشییع تابوت نوروزی روی دوش مردم

تمام شهر بابل انگار تعطیل کرده اند و به ورزشگاه هفتم تیر رفته اند برای وداع با هادی نوروزی.

همانطور که پیش‌بینی می‌ شد هزاران نفر از علاقمندان به فوتبال و البته هم استانی های هادی نوروزی که به این بازیکن عرق ویژه ای دارند، برای حضوردر مراسم تشییع کاپیتان پرسپولیس راهی بابل و کپورچال شده اند.

با این ازدحام جمعیت در شهر بابل، ریسک برگزاری مراسم تشییع جنازه بالاتر رفته چرا که صفوف در هم پیوسته جمعیت ممکن است باعث ایجاد اتفاقاتی ناگوار بشود.

وقتی آمبولانس رسید، پیکر بی جان نوروزی دست به دست چرخید و نظم مراسم به طور کامل به هم خورد. حضور ۶۰ هزار نفر در ورزشگاه تمام جمعیت و خیابان های اطراف ورزشگاه هفت تیر بابل را قفل کرده است.

در حال حاضر و به گفته مسئولان حاضر در محل برای انجام طبیعی مراسم تشییع جنازه بیش از هر چیز به صبوری و کمک حاضران نیاز است چرا که یقینا آرامگاه کوچک منطقه کپورچال به هیچ وجه توانایی پذیرایی از این تعداد مشایعت کننده را ندارد.

پیاده‌روی عابدزاده و استیلی به سمت کپورچال

احمدرضا عابدزاده و حمید استیلی دو بازیکن سابق پرسپولیس که سابقه مربیگری هادی نوروزی را هم دارند، با پای پیاده عازم روستای کپورچال شدند.

در شرایطی که ازدحام شدید جمعیت این روستای ۷۰۰ نفری را تحت تاثیر قرار داده، بزرگان فوتبال یکی پس از دیگری خود را به خانه پدری و یا آرامگاه روستای کپورچال می رسانند. آرامگاه کپورچال کوچک و جمع‌وجور است و بیش از ۱۰۰ قبر در آن وجود دارد.

بنر مدافع تیم ملی مقابل منزل نوروزی

حواشی مراسم تشییع پیکر هادی نوروزی در روستای کپورچال را می خوانید:

*پانزده نفر از هواداران تیم پرسپولیس با پوشیدن تی شرت های شماره ۲۴ تیم پرسپولیس توجه همگان را به خود جلب کرده است.

*جمعیتی بالغ بر سی هزار نفر در روستای کپورچال تجمع کرده و باعث مختل شدن رفت و آمد اهالی روستا و افراد محلی شده اند طوری که در تمام کوچه ها و مسیرها مملو از افرادی است که برای دیدن مراسم خاکسپاری به آن مکان آمده اند.

*نواخته شدن طبل و دهل در روستا طبق آیین و مراسم اهالی کپورچال با ورود پیکر مرحوم هادی نوروزی خبر از آغاز مراسم خاکسپاری می دهد.

*بنر اهدایی از طرف مرتضی پورعلی گنجی بازیکن تیم ملی فوتبال مقابل در ورودی خانه هادی نوروزی نصب شده است.

*اهالی روستای کپورچال و دیگر شرکت کنندگان در مراسم خاکسپاری با سردادن شعار هادی با تعصب بر سر و سینه خود می زنند.

*همسر هادی نوروزی با در آغوش گرفتن پیراهن شماره ۲۴ هادی نوروزی مردم را به تشویق کردن آن مرحوم ترغیب می کند.

*هانی پسر ۸ ساله هادی نوروزی با چشمانی اشکبار کنار مادرش به تماشای مراسم تشییع پیکر پدرش مشغول است.

*شرکت کنندگان در مراسم شعار «خداحافظ، خداحافظ» را برای کاپیتان فقید پرسپولیس سر داده اند.

*هانی نوروزی که روی دوش یکی از اعضای خانواده اش نشسته با چشمانی بهت زده پیکر پدرش را خیره شده که بر دست مردم به سمت محل دفن در حرکت است.

*خواهر هادی نوروزی از داخل اتومبیل و قسمت ساندروف اتومبیل بیرون آمده و در حالی که گریه می کند دستانش را به سوی بی جان برادرش دراز کرده است.

*حدود ده نفر از مردم از حال رفته اند و کنار پیاده رو بی حال روی زمین نشسته اند.

*پیکر هادی نوروزی پیچیده شده در پرچم جمهوری اسلامی ایران بر دستان مردم در حال تشییع به سمت محل خاکسپاری است.

*تعدادی از همسایه ها برای مقابله با گرمای هوا با شلنگ های هوا روی مردم آب می پاشند.

*لیدرهای باشگاه پرسپولیس با سردادن شعارهای «کاپیتان، کاپیتان» پیکر بی جان هادی نوروزی را تشییع می کنند.

* بازیکنان پرسپولیس که به دلیل ازدحام جمعیت موفق نشدند به صورت دسته جمعی به مراسم خاکسپاری برسند، ۳ نفر، ۳ نفر توسط پلیس به محل مورد نظر انتقال داده می شوند.

علی دایی بر مزار هادی نوروزی حاضر شد

در حالی که گفته می شد علی دایی به دلیل ازدحام جمعیت روستای کپورچال را ترک کرده وی هم اکنون در کنار محل خاکسپاری پیکر مرحوم هادی نوروزی حاضر است.

همچنین طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس نیز به همراه دیگر مسئولان باشگاه در محل حضور دارند تا این مراسم برگزار شود.

پرسپولیسی ها از کپورچال رفتند

ازحادم جمعیت در کپورچال بسیار زیاد است و برخی افراد که روی دیوار رفته بودند، باعث شد تا این دیوار فرو بریزد.

تعدادی از مردم که زیر این دیوار بودند، آسیب دیدند اما کسی دچار آسیب دیدگی جدی نشد.

*پدر هادی نوروزی شخصا سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس را به صرف ناهار در منزل مرحوم هادی نوروزی دعوت کرد.

*به دلیل ازدحام جمعیت کاروان تیم پرسپولیس روستای کپورچال را به قصد صرف ناهار ترک کرده تا پس از تخلیه جمعیت از محل خاکسپاری بر مزار کاپیتان فقید تیم شان حضور پیدا کنند.

هادی نوروزی به خانه ابدی رسید

در حالی که مسئولان برگزاری مراسم تشییع و خاکسپاری کاپیتان فقید تیم پرسپولیس پیش بینی حضور جمعیت زیادی را نکرده بودند و قرار بود مراسم از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح به طول بینجامد سرانجام با چند ساعت تاخیر پیکر مرحوم هادی نوروزی به خاک سپرده شد.

براساس این گزارش اعضای تیم پرسپولیس که توسط خودروهای نیروی انتظامی به محل خاکسپاری منتقل شده بودند باز هم نتوانستند به محل دفن هادی نوروزی برسانند.

پیکر مرحوم هادی نوروزی در حالی که اعضای خانواده و همچنین اعضای تیم پرسپولیس کنار محل دفن او حضور داشتند پس از انجام مراسم تدفین در آرامگاه ابدی خود جای گرفت.

علی اکبر طاهری، مصطفی قنبرپور و تعدادی از مسوولان و مدیران باشگاه با هر مشکلی که بود خودشان را به پیکر هادی نوروزی رسانده و با او وداع کردند.

پیش از مراسم خاکسپاری هادی نوروزی، هواداران با سر دادن شعارهایی که او دوست داشت، وی را بدرقه کردند خانه ابدی کردند.

فریادهای «هادی با تعصب» همراه با اشک و اندوه، در این مراسم طنین‌انداز شد.

همچنین علی دایی در کنار پیکر کاپیتان فقید پرسپولیس حضور یافت و با او وداع کرد

مراسم خاکسپاری پیکر مرحوم هادی نوروزی بعد از حواشی فراوان به پایان رسید.

*تعدادی از بازیکنان تیم پرسپولیس به صورت انفرادی و ناشناخته از لا به لای جمعیت خود را به محل خاکسپاری هادی نوروزی رساندند. بازیکنانی از جمله علی علیپور، محسن بنگر، مهرداد کفشگری، محمد عباس زاده بازیکن پیشین پرسپولیس، محمدباقر شعبانی و تعدادی دیگر  از افراد از این طریق توانستند در مراسم خاکسپاری حاضر شوند.

*عادل کلاه کج در مراسم تدفین حضور پیدا کرد و در حالی که به شدت متاثر شده بود با اعضای خانواده مرحوم نوروزی ابراز همدردی کرد.

*خانواده محسن بنگر هم از دیگر شرکت کنندگان در این مراسم بودند که با همسر و دیگر اعضای خانواده هادی نوروزی ابراز همدردی کردند.

* علی دایی در شرایطی به محل خاکسپاری انتقال داد شده که حدود ۸ بادیگارد او را از بین جمعیت همراهی می کردند. دایی بلافاصله پس از قرار گرفتن پیکر نوروزی در آرامگاه ابدی اش توسط همان نفرات از روستای کپورچال خارج شد.

* طاهری، سرپرست باشگاه پرسپولیس در لحظه خاکسپاری پدر هادی نوروزی را در آغوش گرفته بود و در حالتی متاثر به وی آرامش می داد.

پرسپولیسی ها به مزار نوروزی رسیدند

در حالی که گفته شده بود اعضای تیم پرسپولیس به تهران برگشته اند تا از فردا تمرینات خود را از سر بگیرند بازیکنان پرسپولیس پس از صرف ناهار و خلوت شدن آرامگاه هادی نوروزی بر مزار آن مرحوم حاضر شدند.

بر اساس این گزارش، بازیکنان پرسپولیس به محض رسیدن به تلی از خاک که بر مزار نوروزی ریخته شده بود به شدت متأثر شده و اشک می ریختند. فرستادن فاتحه برای کاپیتان و زمزمه های زیر لبی از دیگر واکنش های بازیکنان پس از نشستن کنار آرامگاه ابدی هادی نوروزی بود.

همسر و فرزند نوروزی بر مزار وی حاضر شدند

با اتمام مراسم خاکسپاری هادی نوروزی، از ازدحام مردمی که برای تشییع جنازه آمده بودند کاسته شده است. دقایقی پیش همسر و فرزندان و نزدیکان هادی نوروزی در مزار وی حاضر شده و به فاتحه خوانی پرداختند. این پایان داستان خاکسپاری هادی نوروزی است که در میان استقبال شدید مردم برگزار شد. با بازگشت پرسپولیسی ها به تهران تمرکز مجالس یادبود در پایتخت خواهد بود.

منبع : برترین ها

 

channel-model_new

همچنین ببینید

tazavz-be-zan-52-sale-fesgheliha,net (1)

سه ساعت تعرض کاملا وحشیانه به زن ۵۲ ساله در شب خلوت + عکس

سه ساعت تعرض کاملا وحشیانه به زن ۵۲ ساله در شب خلوت + عکس  ۵ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>