برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار حوادث / ۳ بار آزار و تجاوز وحشیانه دختر بیهوش توسط پسر دانشجو

۳ بار آزار و تجاوز وحشیانه دختر بیهوش توسط پسر دانشجو

۳ بار آزار و تجاوز وحشیانه دختر بیهوش توسط پسر دانشجو

pesar-danshjo-tajavoz-dokhtar-fesgheliha.net

دانشجوی دانشگاه استانفورد ۳ بار به دختر بی‌گناه و بیهوش تعرض کرد. آلن‌ترنر ۲۰ ساله به دختر ۲۳ ساله که بیهوش بود تعرض کرد. این حادثه در استانفورد روی داد که خشم عمومی را در پی داشت.

 

آزار و اذیت وحشیانه دختر بیهوش

به گزارش دیلی‌میل، بروک دانشجوی دانشگاه استانفور است که پس از تجاوز به یک دختر رسانه‌ها هیچ عکسی از وی انتشار ندادند که این مسئله حساسیت زیادی را در برداشت و باعث توجه ناگهانی مردم به این موضوع شد و رسانه مجبور به انتشار عکس وی شدند.
البته محکومیت ۶ ماهه او بیشتر سر و صدا کرد و این مدت کم محکومیت، انتقادهای زیادی را به خود جلب کرد چرا که او ۳ بار به این خانم تعرض کرده و این مدت محکومیت نسبت به جرمی که مرتکب شده بسیار کم بود.
بروک دانش‌آموز بسیار موفق با آینده‌ای روشن بود که رفتار مناسبی در دانشگاه داشت او عضو تیم شنا هم بود. قاضی دادگاه با توجه به روحیات بروک می‌گوید این ۶ ماه حتما درس‌های فراموش نشدنی‌ای به وی خواهد داد.
قربانی در دادگاه نامه‌ای را خواند که پس از حادثه خطاب به بروک نوشته بود و اینچنین اشک را به چشمان بسیاری از حضار آورد. این نامه در فضای مجازی منتشر شد که ۶ میلیون بار از آن بازدید شده‌است.

منبع : رکنا

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>