برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / اخبار روز / اخبار اجتماعی / خبر فوری : کاربران فیس بوک بخوانند!

خبر فوری : کاربران فیس بوک بخوانند!

فسقلی ها : فیس‌ بوک قصد داشت با فعال کردن این قابلیت اطلاعات شخصی کاربران را از دسترس دیگر افراد و شرکت‌ها دور نگهدارد، اما تمایلی ندارد تا جلوی دسترسی خود را به آنها مسدود کند.

59

فیس‌بوک چند روزی است به کاربران خود امکان داده به صورت ناشناس وارد برنامه‌های همراه این شرکت شوند، اما این مساله باعث نمی‌شود اطلاعات شخصی افراد مخفی بماند. اگر چه ممکن است با این کار اطلاعات کاربران از چشم طراحان ثالث برنامه‌های همراه مخفی بماند، اما فیس‌بوک حتی در صورت لاگین کردن افراد به طور ناشناس می‌تواند داده‌های مربوط به آنان را دریافت کند.

در واقع فیس‌بوک قصد داشت با فعال کردن این قابلیت اطلاعات شخصی کاربران را از دسترس دیگر افراد و شرکت‌ها دور نگهدارد، اما تمایلی ندارد تا جلوی دسترسی خود را به آنها مسدود کند.

زاکربرگ روز گذشته مدعی شده بود فیس بوک مساله حریم شخصی کاربران خود را بسیار جدی تلقی می‌کند و به کاربرانی که به برنامه‌های ثالث اعتماد ندارند و نگران سوءاستفاده‌های بعدی هستند امکان می‌دهد بدون نیاز به وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور فیس بوک از آنها استفاده کنند.

کارشناسان از اینکه خود فیس بوک می‌تواند کماکان اطلاعات شخصی کاربران برنامه های همراه در زمان اتصال به این سایت را مشاهده کند ناخرسند هستند و می‌گویند وقتی فیس بوک بی سروصدا به همه داده‌های کاربران دسترسی داشته و برای خود در زمینه احترام به حریم شخصی آنان استثنا قائل می شود نمی توان نسبت به حفظ امنیت آنها امیدوار بود.

channel-model_new

همچنین ببینید

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰

دانلود آهنگ تختخواب از شادی امینی با کیفیت ۳۲۰  ۱ . biya 2 mo30ghi – ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>