برای مشاهده مطلب اینجا را کلیک کنید
خانه / سلامت / اخبار پزشکی / عامل اصلی پاره شدن آپاندیس چیست ؟

عامل اصلی پاره شدن آپاندیس چیست ؟

فسقلی ها : عامل اصلی پاره شدن آپاندیس را میخواییم برایتان شرح دهیم ! امیدوارم مورد استفادتون باشه ! با ما همراه باشید …

855543

به گفته ی : دکتر آقای شیرویی آپاندیس را یک عضو لنفاوی مهم بدن عنوان کرد که در حفاظت از بدن در برابر بیماری‌ها نقش دارد. در برخی از موردی مجاری آپاندیس توسط یک جسم خارجی مسدود می‌شود و همین امر سبب بروز آپاندیسیت خواهد شد.

وی زمانی که طول می کشد تا آپاندیسیت به پارگی آپاندیس منجر شود را ۲۴ تا ۴۸ ساعت اعلام کرد. پارگی آپاندیس بیشتر در کودکان و افراد مسن رخ می دهد که نمی‌توانند درد و مشکل خود را به درستی بیان کنند.

به امر این پزشک متخصص، آپاندیسیت در کودکان زیر دو سال و افراد بالای ۶۰ سال که غدد لنفاوی کم کم تحلیل می‌رود کمتر دیده می شود، اما در همه افراد و همه محدوده‌های سنی قابل مشاهده است. شیرویی درد شکم خصوصا در محدوده دور ناف به سمت راست و پایین را مهمترین علامت آپاندیسیت عنوان و خاطرنشان کرد: در برخی از موارد فرد دچار تهوع و استفراغ هم می‌شود.

شیرویی با اشاره به اینکه تنها راه درمان آپاندیسیت جراحی است، یادآوری کرد و گفت : با آغاز درد فرد باید هرچه سریع تر به بیمارستان مراجعه کند و اگر در مراحل اول عمل شود آپاندیس پاره نخواهد شد. حتی اگر آپاندیس فرد هم پاره شود باز عمل جراحی لازم است. وی معتقد است: از زمانی که فرد دچار درد آپاندیس می‌شود تا زمانی که به بیمارستان مراجعه می‌کند باید از خوردن غذا و مسکن خودداری کند.

channel-model_new

همچنین ببینید

تاثیر مثبت آجیل بر اسپرم آقایان

تاثیر مثبت آجیل بر اسپرم آقایان

تاثیر مثبت آجیل بر اسپرم آقایان فسقلی ها : اسپرم مرد توسط مواد غذایی که ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>